Binance Rekor Kırdı

Binance, Almanya’nın en büyük bankası konumunda olan Deutche Bank’ı geride bırakarak rekor oranda kar elde ettiğini açıkladı


Binance, Almanya’nın en büyük bankası konumunda olan Deutche Bank’ı geride bırakarak rekor oranda kar elde ettiğini açıkladı. Kripto para dünyasının dikkat çeken isimlerinden birisi olan Binance, günlük milyarlarca dolar parayı yönetiyor ve güvenlik olarak en güvenli internet sitelerinden birisi olarak gösteriliyor.

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, “Binance dünyadaki en büyük kripto para borsası olmayı başarmış bulunmakta. Şirketimiz kurulduktan sonra ilk 3 ay içerisinde 7,5 milyon$ kâr etmiş bulunmaktaydı. İkinci çeyreğe geldiğimizde ise bu miktar 200 milyon$‘a erişmiş bulunmakta. 3. çeyrek halen devam etmekte ve bu dönemde de kesin bir büyüme bekliyoruz. Hangi ülke Binance’i topraklarına çekmeyi başarırsa şüphesiz ki o ülke hatırı sayılır miktarda bir gelir vergisi elde edecektir.” ifadelerini kullanmıştı.

Rekor Kar Elde Ediyor

Her gün milyonlarca dolar, yıllık ise milyarlarca dolarlık kar elde edebilecek kapasiteye çok rahat bir şekilde sahip olan Binance’nin şimdilerde nasıl adım atacak olduğu ise merak konusu. Zira dünyanın en büyüğü olmak bir takım zorunlulukları kendisi ile birlikte yöneticilere getirmekte. Binance’in CEO’su Changpeng Zhao’ya göre gelecekte Binance çok daha fazla kullanılacak ve kapasite her yıl daha fazla artacak.