Bitcoin

Binance’ın CEO’su: Bitcoin Hala İyi Durumda

İçindekiler

Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin ile ilgili yaptığı açıklamada kripto paraların bu sene içerisinde daha fazla yükselmesinin önünde bir engel ve sorun olmadığına değinerek, Bitcoin fiyatının geçen seneye oranla çok daha iyi durumda olduğunu açıkladı. Piyasa hacmi ve değerinin geçtiğimiz 1 yıla oranla bugün çok daha iyi durumda olduğunu belirten Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, 6.500 dolar seviyesinde olan BTC’nin daha fazla artabilecek olduğuna dair mesaj verdi.

Açıklamasında geçtiğimiz sene Bitcoin fiyatının şimdiye oranla 3/1 oranında olduğunu, bugün ise 6.500 dolar seviyesinde olduğunu açıklayan Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, bu fiyatın daha fazla artmasının da beklenen bir gelecek beklentisi olduğu ve piyasa hacminin artmasının beklendiğini açıkladı.

Beklenen Gelecek

Yapılan bu açıklamalar ne kadar gerçekçi görünse bile tam anlamı ile Bitcoin’de %70 düşüş olduğunu belirten Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao’nun dediği üzere %70 oranına düşüşe rağmen oldukça iyi bir fiyat söz konusu. Mevcut fiyatın daha fazla artması ve Bitcoin’e birkaç ay sonrasında daha fazla fiyat artışı sağlaması beklense bile bunun kesin olmaması bazı endişeleri beraberinde getiriyor.

Yorum Yap