”Bitcoin 200.000 Dolar Olabilir”

ADVFN’nin CEO’su Clem Chambers, yeni basın açıklamalarında kripto paralar ile ilgili beklentisini paylaştı


ADVFN’nin CEO’su Clem Chambers, yeni basın açıklamalarında kripto paralar ile ilgili beklentisini paylaştı. Bitcoin hakkında ne düşündüğü sorusuna oldukça şaşırtıcı yanıt veren ünlü isim, kendisinin Bitcoin hakkında düşüncelerinin fazlası ile geleceğe dönük bir şekilde iyi ve olumlu bir yönde olduğunu açıkladı. Gelecekte Bitcoin fiyatının 20.000 dolar, 200.000 dolar ve 2 milyon dolar olabilecek olduğunu belirtti.

Bitcoin piyasasında bu dönemde ayı piyasası durumunun yaşandığına işaret eden ve bu dönemin hemen ardından büyük yükselişler yaşanmasını beklediğine değinen ADVFN’nin CEO’su Clem Chambers, bununla ilgili olarak ise tam net bir bilgi vermedi. Kripto para sahiplerinin yatırımlarından kar elde edecek olduğunu düşündüğünü belirten Chambers, Bitcoin konusunda ise açıklamaları ile son derece fazla dikkat ve ilgi çekmeyi başardı.

2.000 Dolara Düşecek

ADVFN’nin CEO’su Clem Chambers, iddiası eğer doğru çıkarsa Bitcoin fiyatı kısa bir zaman dilimi içerisinde tam 20.000 dolar seviyesine kadar çıkacak. Ama 20.000 dolar seviyesine çıkmadan önce yatırımcıları bekleyen bir büyük sürpriz ile 2.000 dolar seviyesine kadar düşecek ve bu seviyeye düşmesinin hemen ardından tekrar tarihi Aralık ayı rekoruna çıkarak 20.000 dolar sınırı rekorunu kıracak.

2.000 dolar seviyesine ne zaman ve nasıl düşecek olduğu konusunda ise Chambers net bir açıklama yapmayarak sırrını korurken, 2.000 dolara düşecek olduğu konusunda da 20.000 dolara çıkacak olduğu konusunda da iddialı görünüyor.