En Değerli Alan Adlarından Birisi: Bitcoin.com

Bitcoin.com olarak bilinen ve dünyanın en değerli alan adlarından birisi olan Roger Ver’e ait olduğu bilinen alan adının sürekli olarak daha fazla kullanıcının ilgisini çekmesi ile geçtiğimiz aylarda biçilen 2.75 milyon dolarlık değerin 3 milyon...


Bitcoin.com olarak bilinen ve dünyanın en değerli alan adlarından birisi olan Roger Ver’e ait olduğu bilinen alan adının sürekli olarak daha fazla kullanıcının ilgisini çekmesi ile geçtiğimiz aylarda biçilen 2.75 milyon dolarlık değerin 3 milyon doların üzerine çıktığı iddiaları kripto para camiasında dolaşıyor. Yatırımcıların, kripto para cüzdanı sahibi olmak isteyenler ve tüm Bitcoin sahibi olan kişilerin aklına en az bir kez gelen bu alan adının değeri de buna oranla sürekli olarak güncelleniyor ve sürekli olarak değişiyor.

CEO Roger Ver, alan adını satmayı düşünmediğini daha önce net olarak olmasa bile ifade ederek kendisinin Bitcoin.com’u ekibi ile daha fazla geliştirecek ve tüm dünyada daha fazla yayılmasında etkin rol oynayacak olduğunu belli etmişti. Yatırımcı olsun veya olmasın Bitcoin ile ilgili yabancı kaynaklar arasında ilk sırada bulunan internet sitesi gelir konusunda da tüm Bitcoin haber sitelerine oranla kat ve kat daha fazla güçlü durumda ve hepsinden daha fazla kazanıyor.

Tokyo’dan Yönetiliyor

CEO ve alan adının sahibi Roger Ver, Bitcoin.com‘da kripto para cüzdanı sahibi insan sayısının milyonlar ile anıldığını belirten sürekli olarak bu sayının daha fazla arttığını ve daha fazla kazanç için daha fazla çalışacak olduklarını açıkladı.

Daha önce başka şirketlere belirli bir süre için 2013-2014-2015 yılında kiralanan Bitcoin.com alan adının genel merkezi Tokyo, Japonya’da olmakta olup sürekli olarak sponsor şirketler ile anlaşmalar düzenleyerek gelirlerine gelir, kar oranlarına kar katmaktadır.