”Bitcoin 50.000 Dolar Olacak”

Abra CEO’su Bill Barhydt, uzun vadede kripto para fiyatlarında artışlar olacağını, bu fiyat artışının en fazla Bitcoin’de kendisini göstererek 50.000 dolar olacağını açıkladı


Abra CEO’su Bill Barhydt, uzun vadede kripto para fiyatlarında artışlar olacağını, bu fiyat artışının en fazla Bitcoin’de kendisini göstererek 50.000 dolar olacağını açıkladı. Bitcoin hakkında ortaya atılan bu son iddialar piyasada daha fazla rekabete sebep olurken, yatırımcıların ise yatırımlarını nasıl değerlendirecek oldukları konusunda bazı kafa karışıklıklarına sebep oluyor. Yatırımcıların genel beklentisi kripto paralar ile ilgili olarak bu sene sonunda yeni rekor kırması yönünde iken, Abra CEO’su Bill Barhydt’ın açıklamasında okunabilecek olduğu üzere uzun vade beklentisi 50.000 dolar ve bu demek oluyor ki gelecek uzun vadede Bitcoin sahibi olanlar çok daha fazla kazanç sahibi olabilecekler.

Yatırımcıların kripto paralara ilgi göstermesinin arkasında yatan bir diğer sebep ise kripto paraların bu sene içerisinde düşüş yaşasa bile geçen sene en alt seviyeden kırdığı rekoru ile birlikte milyonlarca insanın kazanç sahibi olması ve zengin olmasına katkı sağlaması dolayısı ile.

Yatırımcıların Hedefi 2018 Sonu

Yatırımcıların bu sene sonunda kripto para fiyatlarının rekor kırmasını beklediği, tam olarak ise bu yıl içerisinde de yeni rekorların beraberinde gelebilecek olduğu düşüncesi mevcut. 2018 sonunda Bitcoin fiyatının düşük olması durumunda yatırımcıların geri çekilme düşüncesi olduğundan dolayı finans spekülatörlerinin de buna uygun şekilde hareket edebilecekleri düşünülmekte.