Bitcoin Sahiplerini Bekleyen Sürpriz Ne?

Bitcoin sahibi kişilerin yakın zamanda büyük bir rekor fiyat seviyesi sürprizi bekliyor olabilir


Bitcoin sahibi kişilerin yakın zamanda büyük bir rekor fiyat seviyesi sürprizi bekliyor olabilir. İddialara göre gelecek birkaç hafta içerisinde Bitcoin fiyatında artışlar olmasının ve karlılık durumunun daha da fazla artmasının genel bir beklenti olduğu hakim. Yatırımcılarında bu yönde bir beklentisi mevcut iken tam anlamı ile ne zaman ne kadar fiyata sahip olacağı konusunda tam net bir bilgi olmadığı belirtiliyor.

Yatırımcı kişilerin bir süre daha sabretmesi ve beklemesi durumunda uzmanların görüşü de bu yönde iken, yatırımcı birçok kullanıcının gelecekte ümidinin son derece fazla olduğu, zaten yatırım yapma sebeplerinin de gelecek orta vade ile uzun vadede daha fazla kar elde etmeleri olduğu yönünde görüş birliği hakim durumda.

Daha Fazla Destek, Daha Fazla Artış

Bitcoin’e daha fazla ilgi ve destek ile daha fazla fiyat artışı beklenmesi normal ve doğal bir beklenti olsa bile gelecekte ne kadarlık bir fiyata sahip olabilecek olduğu konusunda net bir açıklama yapılması her yatırım türünde olduğu şekilde net bir beklenti olmaması normal karşılanıyor.

Yatırım yapacak olan kişilerinde kısa vadede yatırım yapmaları durumunda 7 aylık zaman dilimi ile 12 aylık zaman dilimi içerisinde elde edecek oldukları kar rakamlarının çok daha fazla olabilecek olduğu iddialarının ne denli doğru olduğunu gelecek aylarda görebileceğiz.