Bitcoin almak ne kadar güvenilir?

Bitcoin almak ile ilgili ne kadar güvenilir olduğuna dair sık sık sorular sorulur ve Bitcoin yatırımının güvenilir olup olmadığı sorgulanır


Bitcoin almak ile ilgili ne kadar güvenilir olduğuna dair sık sık sorular sorulur ve Bitcoin yatırımının güvenilir olup olmadığı sorgulanır. Bitcoin ile ilgili olarak bir süredir devam eden bu sorgular genellikle maalesef endişeye sevk ettiği gibi, neden güvenilir olmadığı ile ilgili sorular sorulur.

BTC aslında güvenilir olan ve gizli olan bir kripto para biriminin en fazla tercih edilenidir. Bundan yıllar öncesinde dahi henüz daha Türkiye’de internetin yeni geliştiği yıllarda dahi Deep Web adlı karanlık platformda kiralık katiller, yasa dışı işler yapanlar tarafından ödemeler Bitcoin ile yapılır, bu sayede her iki taraf güvenliğini sağlamış olurlardı.

En Çok Deep Web Üzerinde Kullanılıyor

Bitcoin şu aşamada güvenilir olan bir para birimi demek doğru değildir. Ancak güvenilir olan bir para birimi olmasını sağlamak sizin elinizde olan bir önlemdir. Hesaplarınızı korursanız, bilindik sitelerden BTC alımı yaparsanız herhangi bir güvenlik sorunu olmayacaktır. Bitcoin alacak olduğunuz site, hesap cüzdanınız ve şifrenizi, hesap bilgilerinizi kimse ile paylaşmazsanız güvenlik olarak Bitcoin, nakit para taşımaktan daha güvenli olacaktır.

[bitcointicker]