Kripto Para

Bitcoin Eleştirmeni Peter Schiff’ten Acımasız Blok Ödülü Yarılanması Yorumu

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi

Europe Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Kitco ile yakın tarihli bir röportajında ​​Bitcoin konusundaki tutumunu değiştirmediğini açıkça belirtti. Altın savunucusu, önde gelen kripto para birimine ve sahiplerine ilişkin eleştirilerine devam etti.

Hiçbir şeyin yarısı hiçbir şeydir

Kitco’dan Daniela Cambone’nun Bitcoin’in yaklaşmakta olan blok ödülü yarılanmasına konuyu getirmesi sonrası, Schiff bu konuda heyecan duymadığını belirtti. Hiçbir şeyin yarısının hala hiçbir şey olduğunu kaydeden Schiff bu nedenle Bitcoin’deki blok ödülü yarılanmasının hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini ifade etti. Peter Schiff ayrıca Bitcoin’de başka bir spekülatif ralli görülmeyeceğine ve fiyatının düşmeye devam edeceğine inanıyor.

Sadece ayı piyasasında olduğumuzu düşünüyorum. Bitcoin yaklaşık iki yıl önce (aslında iki yıldan biraz fazla bir süre önce) zirveye ulaştı. Bitcoin’in fiyatı son iki yıldır düşüyor ve bunun devam etmesini bekliyorum.

Schiff ayrıca, Bitcoin ve kurumsal yatırımcılar hakkındaki yaygın anlatıya da değindi. Kurumsal fonların yakın zamanda kripto para piyasasına girmesini beklemediğini belirten Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff şunları kaydetti:

Yıllardır bunun hakkında konuşuyorlar. Bunun olacağını sanmıyorum.

Peter Schiff, emeklilik fonlarının, bağışların müşterilerin fonlarının Bitcoin’de kumar oynamak için kullanma ihtimalinin düşük olduğunu söyledi. Schiff ayrıca Bitcoin’i gençlerin yakalanma eğiliminde olduğu bir sahtekarlık olarak eleştirdi. Schiff, Bitcoin’i alan birçok akıllı adamın aslında yatırımları konusunda pek de akıllı davranmadıklarını düşünüyor.

 Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap