Bitcoin

Bitcoin fiyatlarında yükselme olabilir

Bitcoin fiyatlarında bir süredir devam eden gerilemeler, kısa süre önce son bulmuş ve kripto paraların güçlenmesi konusunda daha etkili bir sürece girilecek olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı. Bitcoin fiyatlarında yaşanan umutsuz değişimler ise yatırımcılar tarafından ”olumsuz” olarak değerlendirilse de bir grup yatırımcının bu yükselişler ve dengelenme sürecinde daha fazla artış olabilecek olduğunu beklemeye başladığı ortaya çıkmıştı.

6.300 dolarlık sınırda oldukça sabit duran ama kısa süre içerisinde tekrar değişim görmesi beklenen Bitcoin, bugün beklenen değişimi gösterdi ve tekrar 6.542 dolara kadar yükseldi.

6.500 dolar olumlu oldu

Bitcoin için 6.500 dolar sınırının aşılması ve bu sınırın kısa süre içerisinde tekrar daha büyük artışları tetikleyebilecek güçte olabilecek olduğuna dair beklentiler oldukça fazla olmakta. Bitcoin yatırımcılarının ise 7.350 dolar sınırına kadar yatırımlarında daha dikkatli hareket etmeleri, daha fazla yatırım yerine mevcut yatırımlarından daha yüksek oranlarda kar etmeye çalışmaları önem taşıyor.

  • Bitcoin fiyatlarındaki değişimi zaman içerisinde gözlemlemek ve sonuca göre karar vermek daha fazla kazanç sahibi olmak için etkili sonuçlar verebilir.

Yorum Yap