Bitcoin Hakkında Akıl Almaz İddialar

Bitcoin ile ilgili olarak son dönemde sürekli olarak yaşanan düşüşler ile ilgili bağlantılı olarak düşüş yaşayacak olduğuna dair bazı iddialar ortaya atılıyor


Bitcoin ile ilgili olarak son dönemde sürekli olarak yaşanan düşüşler ile ilgili bağlantılı olarak düşüş yaşayacak olduğuna dair bazı iddialar ortaya atılıyor. Bu iddiaları sizler için topladık ve korkutucu senaryoların neler olduğunu ve iddiaların gerçek olup olmadığını sizler için yorumladık.

Bitcoin 2.800 Dolar Seviyesine Düşecek

Bitcoin ile ilgili olarak bazı kimseler ve dev yatırımcılar Bitcoin’in gelecek süreçte 2.800 dolar seviyesine kadar gerileyebilecek olduğunu iddia ediyor. Bir yandan da Bitcoin ile ilgili olarak 2.800 dolar seviyesine düşmesinin hemen olmayabilecek olduğu, bir süre sonra düşüş yaşanabilecek olduğu iddia ediliyor.

25.000-50.000 Dolar Seviyesine Çıkacak

Bu yılın sonunda bazı iddialara göre Bitcoin 25 bin ila 50 bin dolar seviyesine çıkacak ve yatırımcılara rekor kar elde ettirecekler. Bunun arkasında yatan iddia ise gerçeğe dönüşebilir. Zira Bitcoin geçtiğimiz Aralık ayında 20.000 dolar seviyesine çıkmış ve ardı ardına yükseliş yaşanması yatırımcıların daha fazla kar elde etmelerini sağlamıştı.

1 Milyon Dolar Seviyesine Çıkabilir

Bir diğer iddia ise akıl almaz ve inanması zor bir iddia. Zira Bitcoin‘in gelecek 2 yıl içerisinde 1 milyon dolar seviyesine çıkabilecek olduğunu iddia eden John McAfee, yatırımcıların ellerinde bulundurdukları kripto paraları satmaması gerektiği uyarısında bulunuyor.