Bitcoin İçin Beklentiler Çok Olumlu

Bitcoin hakkında ortaya atılan ve yeni iddia edilen birçok bilgi mevcut


Bitcoin hakkında ortaya atılan ve yeni iddia edilen birçok bilgi mevcut. Bu bilgiler arasında Bitcoin fiyatının bugünlerde 6.000 dolar sınırında olmasından ötürü yükselmesinin imkansız olduğu, daha da fazla düşecek olduğu benzeri gerçek dışı tamamen yalan iddialar ortaya atılabiliyor. Asıl beklenti ise kripto para piyasasında bu sene içerisinde fiyatın çok daha fazla artış yaşayacak olduğu, Bitcoin fiyatının ise 10.000 dolar sınırının üzerine çıkacak olduğu şeklinde.

Fiyatın yükselmesini sağlamak adına yatırımcılar ve hükümetler fazlası ile önem taşırken bu sene içerisinde 6.000 dolar sınırının altına inen ve bununla birlikte geçen seneye oranla hala daha %140 oranında karlı durumda olan Bitcoin aslında herhangi bir kayıp yaşamış bir kripto para değil. Tam aksine %140 oranında geçen seneye göre 6.000 dolar olsa dahi karlı durumda olan bir kripto para.

Fiyatı Çok Daha Fazla Artacak

Bitcoin fiyatı ile ilgili olarak fiyatın çok daha fazla artacak olduğu yönünde iddialar mevcut. Bu iddialardan bazı bu sene içerisinde 10.000 dolar olacak olduğu yönünde, bazıları ise sene sonunda Aralık ayı sonuna doğru 60.000 dolar olabilecek olduğu yönünde.

Tam kesin olarak Bitcoin ne kadar olur? Sorusuna yanıt vermek ise bu aşamada fazlası ile zor iken bu yıl içerisinde en düşük beklenti ise dip dalga olarak 2.500 dolar sınırına gerileyip hemen ardından en yüksek seviyesine tekrar çıkış yapması yönünde.