Bitcoin kesin kazandırır mı?

Bitcoin ile ilgili en sık sorulan soruların başında gelen ”Bitcoin kesin kazandırır mı?” sorusuna yanıt vermek oldukça fazla eleştiriye açık bir sorudur


Bitcoin ile ilgili en sık sorulan soruların başında gelen ”Bitcoin kesin kazandırır mı?” sorusuna yanıt vermek oldukça fazla eleştiriye açık bir sorudur. Bitcoin bugüne kadar binlerce insanı zengin edebildiği gibi, binlerce insanın ise tüm varlığının bitmesine ve zarar etmelerine sebep olan bir yatırım türü olarak bilinmelidir.

Bitcoin’den kazanç sağlamak için sürekli olarak takip etmek, bunun yanında sürekli olarak yükseldiğinde satış yapıp, düştüğünde tekrar geri almak yeterli olabileceği gibi, kripto paralar hakkında bilgisi olmayanların bu durum olsa bile zarar edebileceklerini göz önüne almaları gerekir.

Bitcoin’den Nasıl Zengin Olabilirim?

Bitcoin’den zengin olabileceğinizi belirten sayfalara ve ”1 milyon lira kazandım, sen kazanmak istemez misin?” ve benzeri reklamlarına inanmamalısınız. Bitcoin’den zengin olabilmek için bu aşamada alt seviye yatırımlar ile birlikte zengin olamayacağınızı bilmeli, ancak yüksek tutarlı miktarlarda yatırımlar yaparak paranızı en az 2 kat katlayabileceğinizi bilmeniz yeterli olacaktır. Bitcoin’in son dönemde düşük olduğu göz önüne alındığında, yatırım yapmak için iyi bir zaman diliminde olduğunuzu düşünebilirsiniz, ancak düşüş riskini de unutmamanız gerekir.

[bitcointicker]