Bitcoin

Bitcoin Rekorunu Kırmaya İlerliyor

bitcoin rekor

Bitcoin  yakın zamanda yeni bir rekor daha kırabilir. 10.000 dolar sınırına oldukça fazla yaklaşan Bitcoin, henüz daha 20.000 dolar sınırına yakın seviyeye ulaşması çok daha fazla zaman alabilecek gibi görünmesine rağmen ünlü analistler ve yatırımcılar bu sürecin aşırı fazla uzun olmayacak olduğunu iddia ediyor. Bitcoin’de asıl rekorun 20.000 dolar sınırını aşması ile kırılacak olduğu bilinirken, 10.000 dolar sınırından hemen sonra daha hızlı bir yükselişin söz konusu olacak olduğu ve yeni rekorun 25.000 dolar seviyesinde olabilecek olduğu belirtiliyor.

Kripto para dünyasının en fazla dikkat çeken gelişmesi ise bu süreçte kripto paralar arasında Bitcoin’in yükselişini sürdürmesi ve bununla beraber 9.756 dolar seviyesine çıkması olarak gösteriliyor.

Yeni Rekor 3 Ay İçerisinde Kırılabilir

Bitcoin’in ne zaman 20.000 dolar rekorunu kıracak olduğu ile ilgili olarak ise 3 aylık veya 6 aylık süreç gösteriliyor. Henüz daha bununla ilgili net bir açıklama yapmak mümkün değil ancak bu süreçte 10.000 dolar sınırını aşmasının 1 haftalık bir süre içerisinde gerçeğe dönüşebilecek olduğu düşünülmekte. Zira 9.756 dolara sağlıklı bir şekilde yükselen Bitcoin’in 10.000 dolar sınırından sonrada sağlıklı bir yükseliş yaşaması bekleniyor.

Yorum Yap