Bitcoin

Bitcoin yıl sonu beklentisi ile gücünü koruyor

İçindekiler

Bitcoin fiyatlarının yıl ortasından itibaren düşüş yaşamaya devam etmesi kripto para sahiplerini üzüyor. İnsanların kripto para sahibi olmasında etkili olan sebep kripto paraların çok iyi kazanç sağlamasından ötürü olurken, birçok insan ise kripto paraların kendisine ne zaman kazandıracak olduğu sorusunu soruyor. Bitcoin sahibi olanlar ne zaman daha çok para kazanacak olduklarını, altcoin sahibi olanlar ise ne zaman Bitcoin fiyatı ile birlikte altcoin fiyatlarının daha fazla artacak olduğunu soruyor.

Yatırımlarını tek bir kripto parada tutmayı isteyen ve bunu başaran sınırlı sayıda kişi kazançlarının oldukça iyi seviyede olmasından ötürü fiyatın artıp artmayacak olduğu beklentisinde olduklarını ama bu seviyenin kayıp yaşanması için daha erken olduğunu ifade ediyor.

Yakalayanlar şanslı!

Bitcoin fiyatını zirvede iken yakalayanlar ve satış yapanların bu yıl en şanslı kişiler oldukları, gelecek aylarda ise tekrar böyle bir zirvenin görülebilecek olduğu tahmin ediliyor.

  • Bitcoin fiyatının gelecek aylarda artacak olduğu beklentisi ise yatırımcıların beklentilerinin yıl sonu için daha hevesli olmalarında çok etkili oluyor.

Yorum Yap