Bitcoin Zenginleri Ne Kadar Kazanıyor

Son dönemde Bitcoin zenginleri ile ilgili Forbes dergisi tarafından açıklanan rakamlar milyarlarca dolarlık Bitcoin zengini kişi olduğunu bizlere çok iyi gösterdi


Son dönemde Bitcoin zenginleri ile ilgili Forbes dergisi tarafından açıklanan rakamlar milyarlarca dolarlık Bitcoin zengini kişi olduğunu bizlere çok iyi gösterdi. Türkiye’de milyarder Bitcoin zengini yatırımcı bulunmazken, ABD ve dünyanın birçok ülkesinde milyoner ve milyarder kripto para zengini kişiler bulunuyor.

En sık sorulan soru ise genellikle Bitcoin zenginleri aylık olarak ne kadar para kazanıyor? Yönünde sorulan sorular oluyor. Bu soruya elbette tam olarak birebir oranda yanıt vermek çok zor olacak olduğu gibi, kabaca yanıt vermek pek fazla yanlış yanıt olmayacaktır.

Günlük Kazanç: Milyonlarca Dolar

Eğer ki Bitcoin yatırımcıları ellerinde 100 milyon doların üzerinde servet bulunuyor ise bir gün içerisinde milyonlarca dolar kazanabiliyor. Eldeki para 10 milyon dolar ve civarında olması durumunda ise Bitcoin üzerinden kazanılacak olan miktarlar günlük olarak binlerce lira olarak söylenebiliyor.

Elbette zaman zaman yaşanan düşüşler sürecinde milyarder Bitcoin zenginleri de kayıp yaşarken, bugün 1 milyar dolar Bitcoin’e sahip olan bir yatırımcı %100 artış sonucunda 2 milyar dolarlık servete çok rahat kavuşabilir. Tıpkı Bitcoin’in geçtiğimiz aylarda 20.000 dolar seviyesine çıktığında olduğu gibi.