Bitcoin’de Yeni Senaryo

ABD senatörlerinden Cumhuriyetçi Richard Shelby Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında çarpıcı bir iddia da bulundu


ABD senatörlerinden Cumhuriyetçi Richard Shelby Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında çarpıcı bir iddia da bulundu. Richard Shelby kripto paraların geleceği hakkında konuştu ve 5 yıl gibi bir sürede Bitcoin için trilyonlarca değer kazanabilir öngörüsünde bulundu.

Ayrıca Richard Shelby, gelecek dönemde kendi dedikleri gerçekleşirse kripto paraların ABD finansal sistemi içerisinde ciddi bir risk oluşturabilir. Kripto paralar hakkında pek çok insanın düşüncesinin olmadığını söyleyen Shelby “Bu bir kripto para, birçok insan ne olduğunu anlamıyor; devlet tarafından desteklenmiyor ve tehlikeli bir şey” açıklamasında bulundu.

SEC, CFTC, Fed ve Hazine Bakanlığı Görüşmeli

Shelby farklı bir öneriyi daha gündeme getirdi ve Bitcoin piyasasındaki ani düşmelerden kurtulmak için bir öneride bulundu. SEC, CFTC, Fed ve Hazine Bakanlığı’ndaki yetkililerin bir araya gelerek görüşme sağlamaları Bitcoin’in geleceğinin bu görüşme çok daha iyiye gideceği ve ani düşmelerinde bu görüşme ile önüne geçileceğini düşünüyor.

Shelby gelecek 5 yıllık dönemde Bitcoin ve diğer kripto paraların çok daha fazla değer kazanacağını düşünüyor. Kripto paraların tamamı kısa süre öncesine kadar ciddi bir düşüş yaşamış son 2 günlük dilimde yüzde 24 bir artış göstermişti.

ABD senatörlerinden Cumhuriyetçi Richard Shelby Bitcoin için son derece umutlu ve gelecekte çok daha değerleneceğini düşünüyor.

 

[fat_coincap id=”5″]