2018’de Kripto Para Dünyasını Neler Bekliyor?

Kripto para piyasası 6 haftalık büyük bir düşüş yaşamıştı


Kripto para piyasası 6 haftalık büyük bir düşüş yaşamıştı. Bir çok yatırımcı ciddi zarara uğrarken tüm Dünya da yatırımcılar 500 milyon dolar zarar etti. Uzmanlar 2018 yılında kripto paralar ile ilgili bazı öngörülerde bulundu.

Uzmanlar kripto paraların düşüşte olmasına karşın 2018 yılında değer kazanmaya devam edeceğini düşünüyor. 6 bin doların altına inse de gelecekte kripto paraların değer kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor. 2017 yılı gibi 2018 yılı da kripto paralar için olumlu geçecek.

“YIL SONUNDA 25 BİN DOLAR OLACAK”

Jordan Belfort, geçtiğimiz günlerde girimci Patrick Bet-David ile yaptığı röportajda Bitcoin’in bir sahtekarlık olmadığını ve yatırımcılar piyasayı kolaylıkla manipule edebilir. Tahminlere oranla Bitcoin yıl ortasında 20 bin seviyesine yıl sonunda ise 25 bin dolar seviyesine gelecektir. Konu ile ilgili uzman Lee, “Geçen birkaç hafta oldukça kötü geçti; ancak, kripto paralar hakkındaki olumlu görüş devam ediyor” dedi.

Yurt dışı merkezli bir anketin sonuçları ise Bitcoin’in artış göstereceği Bitcoin Mart ayında 14 bin 928 dolara, Bitcoin Cash 2 bin167 dolara, Cardano ise 10,63 dolara yükselecek.

 

[fat_coincap id=”5″]