Bitfinex Giriş Yapamıyorum? Bitfinex Giriş Problemi 2022

Aşağıdaki durumlarda Bitfinex oturum açma sorunları ortaya çıkabilir


Aşağıdaki durumlarda Bitfinex oturum açma sorunları ortaya çıkabilir:

Yanlış girilen e-posta, kimlik veya şifre. E-posta ve şifrenin doğru olup olmadığını kontrol edin. E-postayı posta kutunuzdan kopyalayın ve alana yapıştırın. Olası hataları ortadan kaldırmak için mail adresi ve parolayı manuel olarak girmeyi deneyin. Giriş bilgilerinizi girerken “Kullanıcı bulunamadı” hatası alırsanız, yanlışlıkla kayıt olma ihtimalinize karşı diğer e-posta hesaplarınızı ve girişlerinizi kontrol edin.

Bitfinex hesabınıza erişimde hala sorun yaşıyorsanız, şifrenizi sıfırlamayı deneyin. Bitfinex’te oturum açmak için kullandığınız e-posta adresini girmeniz gerekecektir. Bu e-posta adresine şifrenizi sıfırlayabileceğiniz bir sayfanın bağlantısı gönderilecektir. Yeni oturum açma kimlik bilgilerini içeren bir e-posta, yeni bir parola seçtiğinizi onaylayacaktır.

Tanımlama bilgilerine izin verildiğinden emin olun. Tüm oturum açma kimlik bilgilerinizi doğru girdiyseniz ve yine de hesabınızda oturum açamıyorsanız, internet tarayıcınız tanımlama bilgilerini kabul etmiyor olabilir. Yalnızca tarayıcınız çerezleri kabul ederse oturum açabileceksiniz. Web tarayıcınızı kapatın ve yeniden açın. Önbelleği temizledikten ve verileri görüntüledikten sonra tarayıcınızı yeniden başlatmanız gerekebilir. Farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyin. Tarayıcı site ile uyumlu olmayabilir. Farklı bir tarayıcı kullanın veya mevcut tarayıcınızın daha yeni bir sürümünü yükleyin. Bitfinex web sitesinde en iyi deneyim için favori tarayıcınızın en son sürümünü indirmenizi öneririz.

Bitfinex Giriş Problemi

  • Bir VPN kullanıyorsanız, sorun bu olabilir. VPN’inizi “Ayarlar” menünüzden devre dışı bırakın.
  • Bitfinex uygulamasını yeniden başlatmak, küçük uygulama önbellek sorunlarını ortadan kaldırır.
  • Ağ düzgün çalışmıyor olabilir. Farklı bir ağa bağlanın ve tekrar deneyin. Örneğin, bir mobil ağ kullanıyorsanız, Wi-Fi’ye bağlanmanız önerilir. Lütfen biraz bekleyin ve tekrar deneyin.
  • Bitfinex’i cihazınızdan kaldırmak, uygulamanın önbelleğini ve verilerini temizleyecek, bozulmuş olabilecek ve Bitfinex uygulamasının çökmesine veya çalışmamasına neden olabilecek tüm geçici dosyaları ve verileri kaldıracaktır. Kaldırma işleminden sonra Bitfinex’i yeniden yüklemelisiniz.
  • Sorun devam ederse, teknik nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Tüm bu işlemler sorunu çözmediyse, problemi bildirmek ve yardım almak için Bitfinex Müşteri Desteği ile iletişime geçin veya Bitfinex İletişim sayfasını ziyaret edin. 
  • Yöneticiniz hesabınızı geçici olarak askıya almış olabilir. Bu durumda, oturum açmaya çalıştığınızda bir hata mesajı göreceksiniz. Hesabınıza erişmeniz gerekiyorsa, lütfen Bitfinex Müşteri Desteği ile iletişime geçin.