BitMEX CEO’su Arthur Hayes: Bitcoin 50.000 Dolar Olabilir

BitMEX CEO’su Arthur Hayes, bu yılın sonunda Bitcoin fiyatının 50.000 dolar seviyesini aşabilecek olduğunu açıkladı. BitMEX CEO’su Arthur Hayes, açıklamasında bu yılın sonunda Bitcoin fiyatının 50.000 dolar seviyesine kadar çıkacak olduğuna değinerek, bu fiyatın çok fazla...


BitMEX CEO’su Arthur Hayes, bu yılın sonunda Bitcoin fiyatının 50.000 dolar seviyesini aşabilecek olduğunu açıkladı. BitMEX CEO’su Arthur Hayes, açıklamasında bu yılın sonunda Bitcoin fiyatının 50.000 dolar seviyesine kadar çıkacak olduğuna değinerek, bu fiyatın çok fazla yüksek olmadığını belirtti. 20.000 dolar seviyelerinin doğru ve beklenen bir netice olmadığına değinen Hayes, bu konuda kendisinin tahmininin 50.000 dolar seviyesinde olduğunu ifade etti.

Türkiye ve dünyada son dönemde sürekli olarak bu yılın sonunda ne kadarlık bir seviyeye çıkacak olduğu merak konusu haline gelen Bitcoin’in bu konuda atılacak olan adımlar ve yapılacak olan yeni yatırımların yönünü de belirlediği bilinmekte.

Rekor İddialar Ortaya Atılıyor

Rekor iddiaların ortaya atıldığı Bitcoin tahminlerinde zaman zaman rekor seviyelerin üzerinde 90.000 dolar ve 700.000 dolar seviyeleri dahi belirtiliyor. Bu konuda henüz bu yılın sonunda 20.000 dolar sınırını nasıl ve tam olarak hangi gün aşacak olduğu merak konusu olan BTC‘nin bu kadar fazla yükselmesi durumunda binlerce yatırımcının milyoner olmak yolunda ilk adımlarını atmış olacakları belirtilmekte. Zira bugün milyoner olan birçok kişi Bitcoin sayesinde servetine servet katıyor.