Kripto Para

Boğa Sezonunda Yükselişe Geçen İlk Altcoin Belli Oldu: NEO Dakikalar İçerisinde %35 Yükseldi

Çin’in Ethereum’u olarak bilinen NEO Cumartesi günü etkileyici bir yükseliş kaydetti, fiyatı birkaç dakika içinde %35 değer kazanan NEO 19 dolara kadar yükseldikten sonra 17 dolar bandına esnedi.

NEO Sabah Saatlerinde 19 Dolardan İşlem Görüyordu

Bugün erken saatlerde, NEO 14 dolar seviyesinden işlem görüyordu. Son günlerde proje hakkında hiçbir duyuru yapılmamasına rağmen Cumartesi günü NEO’daki büyük sıçramanın tam olarak neye yol açtığı belli değil. NEO topluluğu yükselişi kutluyor, fakat bu önemli sayılabilecek yükselişin nedeni hanüz belli değil.

Fiyat artışından ardından NEO, Coinmarketcap’ta ilk 20’ye girdi ve 18. sıraya yerleşti. NEO ekibi, YouTube, Alipay ve Tencent gibi büyük uygulamaların Blockchain’de çalışmasına olanak sağlayan birçok yeni özellik ve güncellemeye sahip yeni bir blok zinciri ağı olan NEO 3.0 üzerinde çalışıyor.

Kripto para piyasasının toplam değeri 330 milyar doları aştı.Uzmanlar, kripto paraların piyasa kapitalizasyonunda yaşanan bu artışın altcoin’lerdeki yükselişi tetikleyeceğini iddia ediyor.

Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap