BTC alım talebinde artış yaşanıyor

Bitcoin almak isteyen kişi sayısında yaşanan artışlar kripto para borsası istatistiklerine yansırken, yatırımcıların mevcut yatırımlarına yatırım eklemesi, bu sene sonunda beklenen artış dolayısı ile Bitcoin hakkında hiç bilgi sahibi olmayan kişilerin dahi bu konuda yatırım yapma...


Bitcoin almak isteyen kişi sayısında yaşanan artışlar kripto para borsası istatistiklerine yansırken, yatırımcıların mevcut yatırımlarına yatırım eklemesi, bu sene sonunda beklenen artış dolayısı ile Bitcoin hakkında hiç bilgi sahibi olmayan kişilerin dahi bu konuda yatırım yapma isteği dolayısı ile kripto para alım talebinde büyük bir artış olduğu ve kripto para borsalarından yapılan satışların arttığı söylentisi yayılıyor.

Bitcoin sahibi olan kiş, sayısındaki bu artışlar bir süre sonra daha fazla yatırımcının piyasada aktif olarak boy gösterecek olduğunu gösterirken, yatırımcıların ne kadar süre içerisinde, ne kadar yatırım sahibi olacak olduklarının da fazlası ile önem taşıdığı belirtiliyor.

Yatırımını Yapan Beklemeye Geçiyor

Bitcoin yatırımını yapan kişiler kısa vadede ne kadar kazanacak oldukları konusunda merak ediyor olsalar bile yatırımcılar bu sene büyük beklentiler içerisinde olduklarına dair net mesajlar veriyorlar. Yıl sonunda beklentiler 50.000 dolar olmasından dolayı ne kadar artış olursa olsun bazı yatırımcıların satış yapmayacak olduğu konusunda görüş hakim durumda. BTC yatırımcılarının beklediği yıl sonunda fiyatların artması ile birlikte satış oranlarınında daha fazla artması bekleniyor.