Mark Yusko: BTC 2024 Yılında 500.000 Dolar Olacak

Yatırımcı sıfatı ile açıklama yapan Mark Yusko, kripto paralar ile ilgili hala görüşünün aynı olduğunu ve 2024 yılında Bitcoin fiyatının 500 bin dolar sınırını dahi aşabilecek olduğunu açıkladı


Yatırımcı sıfatı ile açıklama yapan Mark Yusko, kripto paralar ile ilgili hala görüşünün aynı olduğunu ve 2024 yılında Bitcoin fiyatının 500 bin dolar sınırını dahi aşabilecek olduğunu açıkladı. Bu yıl içerisinde beklentisinin 25.000 dolar olduğunu ama bu beklentinin daha fazla üzerinde olabilecek olduğunu ifade eden Mark Yusko, gelecek 6 yıl içerisinde ise 500 bin dolar olma beklentisinin devam ettiğini açıkladı.

Açıklamalarında kademe kademe artışlar olacak olduğunu ve bu artışların beraberinde birçok insanı sevindirecek olduğunu belirten Yusko, yatırımcıların kripto paralarına sahip olması gerektiğini ve yatırımlarını iyi değerlendirmesi gerektiğini belirtti.

Beklentiler Daha Fazla Yükseldi

500 bin dolar yüksek bir rakam ve iddia olmasına rağmen sürekli olarak artış gösteren kripto para fiyatlarının durdurulamaz bir güce sahip olması ve sürekli ilgi görmesi ile yatırımcıların daha fazla ilgi göstermesinden dolayı bu kadar fazla yükselmesi de mümkün olabilir. Yatırımcıların piyasa durumunu belirleyecek olduğu, kesin sonuçların ise gelecek birkaç yıl içerisinde ve bu yıl içerisinde hangi analistin doğru yorum yaptığının ortaya çıkması ile belli olacak olduğu düşünülüyor.