Kripto Para

Changpeng Zhao’dan Warren Buffet’a Ret

Justin Sun warren buffet buluşması

Tron Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su son bir haftadır yapacağını dile getirdiği duyurusunu 3 Haziran’da nihayet yapmıştı. Justin Sun dün Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada büyük duyurusunu açıklamış ve Warren Buffet’la yiyeceği öğle yemeği için 4,6 milyon dolar ödediğini bildirmişti. 

4,6 milyon dolarlık öğle yemeği için 28 yaşındaki Çinli geliştiricinin 7 kişiyi de beraberinde götürme şansı bulunuyor. Bu kişilerin kim olacağı gizemini korurken Morgan Creek Digital Assets Kurucusu ve Ortağı Anthony Pompliano ortaya bir iddia attı. Pompliano, Twitter’dan yaptığı paylaşımda Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao’nun Buffet’ı kripto paralar konusunda ikna etmek için kesinlikle orada olması gerektiğini savundu. 

Changpeng Zhao ise Anthony Pompliano’ya verdiği yanıtta Justin Sun’ın kendisini davet ettiğini ancak bu teklifi nazikçe reddettiğini belirtti. Changpeng Zhao’nun konuya ilişkin yaptığı paylaşımlarından Justin Sun’ın Buffet’la yiyeceği öğle yemeğinden hoşnutsuzluk duyduğu açıkça anlaşılıyordu. Zhao haksız da sayılmaz çünkü Justin Sun, geçtiğimiz dönemlerde Bitcoin’i fare zehri olarak tanımlayan biriyle yemek yemek için yaklaşık 5 milyon dolar ödemiş bulunuyor. Umarım Justin Sun, milyarder yatırımcı Warren Buffet’ın kripto paralar konusunda fikrini değiştirmeyi başarabilir. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap