Charlie Lee Kendi Hatasını Görmeden Sitem Etti

Litecoin Kurucusu Charlie Lee, Litecoin ve kripto para dünyası ile ilgili olumlu çok fazla haber olmasına rağmen henüz şu aşamada fiyatlarda yükseliş olmamasına sitem etti. Litecoin Kurucusu Charlie Lee, daha önce kendi elinde olan tüm LTC’lerini...


Litecoin Kurucusu Charlie Lee, Litecoin ve kripto para dünyası ile ilgili olumlu çok fazla haber olmasına rağmen henüz şu aşamada fiyatlarda yükseliş olmamasına sitem etti. Litecoin Kurucusu Charlie Lee, daha önce kendi elinde olan tüm LTC’lerini sattığını ve çok ufak bir kısmını elinde tuttuğunu açıklayarak olası düşüş ve kayıplardan korktuğunu, bundan dolayı Litecoin üzerinde çalışma yapamadığını belirtmişti.

Bugün ise neden dolayı yükseliş olmadığı ile ilgili açıklama yapan ve duruma sitem ettiği gözlemlenen Lee, kendi hatasını görmezden gelirken kullanıcılar ise Lee’nin hesabını etiketleyerek ”bunların sorumlusu sensin, daha da düşecek!” dedi.

Kullanıcıların Tepkisi Tavan Yaptı

Lee, elinde bulunan tüm Litecoin yatırımını satmasından dolayı kullanıcıların tepkisini çekerken, bir diğer yandan ise birçok kullanıcı ”eğer ki sen elinde olan Litecoin yatırımını satmasaydın bugün kullanıcılara çok daha fazla güven verecektin, kimse kendi ürettiği paraya güvenmeyen birisinin parasına ve kendisine güvenmez, seni istemiyoruz”’ benzeri yorumlar yaptı. Bazı kullanıcılar ise Lee’nin elinde bulunan Litecoin’leri geri almasının sonucunda bunu kanıtlaması mümkün olması durumunda geri yükselişler yaşanabilecek olduğunu ifade etti. Birçok kullanıcı ise bu durumdan dolayı kendilerinin de Litecoin almadıklarını ve almayacak olduklarını ifade etti.

  • Litecoin, kripto para dünyasından bu şekilde giderse tamamen hatalardan dolayı silinebilecek bir kripto para olarak göze çarpıyor. Şuan itibari ile bu durum büyük bir risk teşkil ederken bazı yatırımcılar Litecoin alınmaması uyarısı yapıyor