Ethereum Bitcoin’i Geçebilir

Kripto paralarda yaşanan piyasa hacmi değişimleri ve genel değişimler dikkat çekerken, Ethereum hakkında sık sık olumlu haberler paylaşılmaya devam ediliyor

ethereum fiyatı yorum

Kripto paralarda yaşanan piyasa hacmi değişimleri ve genel değişimler dikkat çekerken, Ethereum hakkında sık sık olumlu haberler paylaşılmaya devam ediliyor. Kripto paralar arasında kendisine Bitcoin’den sonra en fazla ilgi gören ve değer bulan kripto para olarak tanınan Ethereum, gerek gelişen teknolojisi, gerek insanlar tarafından tercih edilir hale gelmesi ile piyasa hacminin daha da fazla yükselmesini sağlıyor.

Şu aşamada Bitcoin’i geçmesi kısa vadede mümkün olmamasına rağmen orta vadede Bitcoin’e fark atması beklenen Ethereum, kazançlar açısından da Bitcoin’e oranla çok daha fazla kısa sürede kazançların 2’ye hatta 3’e katlanmasını sağlayabilecek güçte olarak tanınan kripto para olarak piyasada yerini buluyor.

Ethereum Rekor Kırmıştı

Ethereum geçtiğimiz senelerde oldukça fazla yüksek seviyelere çıkarak rekor kırmış ve o dönemde Bitcoin yatırımcısı kullanıcılar bu yükselişin düşüş olarak geri dönecek olduğunu ve kendilerinin Bitcoin’den vazgeçmeyecek olduğunu açıklamışlardı. Bitcoin ve Ethereum konusunda gelecek süreçte neler yaşanır henüz şimdiden bilemeyiz ancak gelecek süreçte kesin olan bir şey varsa onun da Ethereum’un Bitcoin’e en azından kısıtlı alanlarda fark okuyacak olduğu yönünde.

  • Ethereum ve Bitcoin hakkında henüz kesin istatiki veriler bulunmuyor.
  • Bu sayfada okuduklarınız şu aşamaya kadar sadece bir öneridir, hiçbir şekilde yatırım ve yatırım tavsiyesi yönünde geçerliliği yoktur. Yatırım yaparken son karar vermesi gereken ve tüm sorumluluk yatırım yapacak olan kullanıcıya aittir.