Coinbase Değeri Hakkında Flaş İddia!

Coinbase ile ilgili olarak ortaya atılan iddialara göre Coinbase’nin değerinin 8 milyar dolar seviyesinde olduğu iddia edildi


Coinbase ile ilgili olarak ortaya atılan iddialara göre Coinbase’nin değerinin 8 milyar dolar seviyesinde olduğu iddia edildi. İddialara göre Coinbase şirketinin sahipleri tarafından Coinbase şirketinin değeri olarak 8 milyar dolar konuşulduğu ve satışın dahi düşünülme aşamasında olabilecek olduğu iddia edildi.

İddialar elbette bununla da sınırlı kalmayarak Coinbase’nin dolar bazlı satış fiyatına ziyade Euro ile gelecek dönemde 8 milyar Euro seviyesini aşabilecek güce sahip olduğu iddia edildi. İddialar ile ilgili şirket tarafından net ve resmi bir açıklama yapılmazken konu ile ilgili olarak açıklama yapılmadığı öğrenildi.

Coinbase Satışı Yapılabilir Mi?

Coinbase’nin satışı elbette Coinbase yetkilileri yani yöneticilerince karar verilmesi durumunda ve yönetim kurulu üyeleri tarafından durumun onaylanması ile 8 milyar dolar ve belki daha düşük bir belirlenen fiyattan satışının yapılabilecek olduğu söylenebilir. Bunu hep birlikte gelecek süreçte görmek mümkün olacak ancak bununla da sınırlı kalmayarak Coinbase’nin değerinin her geçen ay daha fazla yükselecek ve her geçen yıl daha fazla kullanıcının adını duyacak olduğu tahmin ediliyor.

*Coinbase tarafından net açıklama yapılırsa sayfaya eklenecektir.