DataTrek: Bir tanesi en büyüğü olacak

DataTrek isimli şirket yaptığı araştırma ile birlikte gelecekte bir kripto para biriminin en iyisi olacağını, kripto para birimlerinin daha fazla kullanılır hale gelecek olduğunu açıkladı


DataTrek isimli şirket yaptığı araştırma ile birlikte gelecekte bir kripto para biriminin en iyisi olacağını, kripto para birimlerinin daha fazla kullanılır hale gelecek olduğunu açıkladı. Yapılan araştırma sonucuna göre kripto para birimlerinden bir tanesinin dünyada küresel olarak kullanılacak olduğu, bu kripto para biriminin hangisi olacağının ise merak konusu olduğu ifade edildi.

Yatırımcılar yakın zamanda kripto para birimi konusunda hangisinin küresel olarak kullanılacak olduğunu merak ederken, araştırmalar kripto paralardan sadece bir tanesinin daha iyi olacağını gösterdi.

Hangisi olacağını zaman gösterecek

DataTrek, araştırma sonuçlarında hangi kripto paranın daha iyi olacağını ve küresel olarak devletler tarafından dahi kullanılacak olduğunu zamanın gösterecek olduğunu açıkladı. Yatırımcılara göre kripto paralar arasında en iyisi kısa ve uzun zamanda BTC olacak iken, bu konuda net bir görüş sunmak ve net bir ifade belirtmek tamamen yersiz.

BTC veya farklı bir kripto paranın gelecekte küresel olarak kullanılması ise tüm kripto paralar adına büyük bir boşluğun doldurulmasında etkili olacak. Zira yatırımcıları bekleyen bu gerçeklik ne zaman gerçek olacak merak edilirken, yatırımcılara göre kısa sürede devletler tarafından bu konuda bir adım atılmayacak olduğu düşüncesi hakim durumda.