Tom Lee Bitcoin hakkında açıklama yaptı

Analist ve yorumcu Tom Lee, kripto paralar hakkında yaptığı açıklamasında kripto paraların bir anda rekor kırmasa bile ETF sonrası yaşanan düşüş dolayısı ile yatırımcıların korkmaması gerektiğini ve gerekli yükselmenin kısa süre içerisinde gerçek olabilecek olduğunu açıkladı....


Analist ve yorumcu Tom Lee, kripto paralar hakkında yaptığı açıklamasında kripto paraların bir anda rekor kırmasa bile ETF sonrası yaşanan düşüş dolayısı ile yatırımcıların korkmaması gerektiğini ve gerekli yükselmenin kısa süre içerisinde gerçek olabilecek olduğunu açıkladı.

Kripto para fiyatları hakkında yaptığı açıklamaları ile dikkatleri bir anda üzerine çeken, kripto para fiyatlarında yaşanan dalgalanmaların normal olduğunu söyleyen Tom Lee, bunun belirli bir süre devam eden ama kısa süre içerisinde %6 oranında yaşanan değer kaybını tekrar geri toparlayabilen bir düşüş olduğunu açıkladı.

BTC %6 Düşmüştü

ETF ile ilgili ortaya atılan iddialar ve işlemler dolayısı ile Bitcoin fiyatında gerileme olmuş ve bu gerileme dolayısı ile birçok yatırımcı elinde tuttuğu yatırımlarını satmak zorunda kalmıştı.

Bazı yatırımcılar ise kısa vadede bu tür düşüşlerin normal olduğunu ve normal karşılanması gerektiğini ifade etmiş, yaşanan %6 düşüşün kendisini kısa süre içerisinde tekrar toparlayabilecek olduğunu ifade etmişti. BTC fiyatında yaşanan dengesizlik nereye kadar sürecek ve ne kadar devam edecek merak edilirken, bugün 8.300 dolar sınırının aşılabilecek olduğu iddiaları ardı ardına paylaşılmakta.