Detaylı Borsa İncelemesi: Yeni Nesil Türev Platformu Bybit İle Tanışın

Bybit, USD ile eşleştirilmiş sürekli BTC vadeli işlemlerinin yanı sıra diğer üç kripto para ile işlem yapmanızı sağlayan bir kripto para borsasıdır


Bybit, USD ile eşleştirilmiş sürekli BTC vadeli işlemlerinin yanı sıra diğer üç kripto para ile işlem yapmanızı sağlayan bir kripto para borsasıdır. Kullanıcı deneyimi yüksek, canlı sohbet yoluyla 24 saat müşteri desteği sunan Bybit, kaldıraçlı kripto para birimi ticaretine katılmak için iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Bybit ticaret motorunun desteklediği 100.000 TPS gücüne sahip olan, forex ticaretinde yüksek deneyime sahip CEO ve kurucu ortak Ben Zhou ile türev piyasasına yeni bir soluk getirmiştir. Traderlara istedikleri ve hak ettikleri deneyimi sağlayabilecek bir kripto türev borsası ihtiyacını bilerek yola çıkan Bybit, Mart 2018’de İngiliz Virgin Adaları’na kuruldu. Merkezi Singapur’da bulunan Bybit, kaldıraçlı sözleşmeler ile işlem yapmak isteyen Traderlara küresel bir hizmet veriyor.

Desteklenen İşlem Çiftleri

2019 Haziran ayında borsa, hızla büyüdü ve ilk kez ticaret hacminde 1 milyar doları aştı. Bu hacme ulaşırken sadece dört adet kripto para ile bunu gerçekleştirdi. Şu anda Bybit’te, hepsi sürekli sözleşmeler olarak ABD doları ile eşleştirilmiş dört çift var: BTC, ETH, EOS ve XRP. Bunlar sürekli sözleşmeler olduğundan, son kullanma tarihleri ​​yoktur.

Başka bir deyişle, pozisyonunuz siz kapatana veya tasfiye edilene kadar açık kalacaktır. Bitmex ve Deribit gibi, Bybit de 100x’e kadar kaldıraç ve uzun veya kısa seçenek sunuyor. Tüm sözleşmeler 1 $ değerinde fiyatlandırılır ve bu da yerleştirdiğiniz işlemlerin değerini hesaplamayı kolaylaştırır. Örneğin, 500 BTC vadeli işlem sözleşmeleri için bir ticaret size 500 dolara mal olacak. Finansman oranı her sekiz saatte bir güncellenir ve genellikle ortalama% 0,01 civarındadır.

Güvenlik Özellikleri

Kripto para yatırırken, çekerken veya değişim yaparken güvenlik çok önemlidir. Bybit, bu konuda kadar kusursuz bir sicile sahiptir ve kullanıcı güvenliğini sağlama konusunda en iyi uygulamaları takip eder. E-posta kimlik doğrulamasına ek olarak, kullanıcıların Google veya SMS kimlik doğrulamasını etkinleştirmeleri önerilir. 7/24 Canlı Sohbet ayrıca, acil bir şekilde ilgilenilmesi gereken bir güvenlik endişesi olduğunda bir operatörle anında konuşabilme güvencesi sağlar.

Bybit’i Farklı Kılan Nedir?

Bybit’in diğer borsaların sunmadığı neleri sunduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Üstün müşteri desteği ve yüksek hızlı teknik altyapıya ek olarak, Bybit’i rekabette öne çıkaran bir dizi özellik var. KYC’yi zorunlu tutmaması, tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilecek olan TradingView entegrasyonu, Bybit işlemlerinizde daha fazlasını kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Kripto türevleri ticareti, doğası gereği, ekrana çok sayıda düğme yerleştirmeyi zorunlu kılan karmaşık ve çok yönlü bir iştir. Bunu, kullanıcıyı bunaltmayacak veya şaşırtmayacak şekilde yapmak önemli bir sorundur. Sadece her şeyi tek bir ekrana sıkıştırmayı değil, aynı zamanda kalabalık görünmeden de yaptılar.

Örneğin BTC-USD ticaret sayfasını ele alalım: önemli bilgilerin tümü ekranın üst kısmına, kenar çubuğundaki yardımcı bilgiler ve ekranın alt kısmındaki diğer her şeye yerleştirilir. Bybit burada her şeyi sağlayan bir türev değişimi oluşturmanın mümkün olduğunu gösterdi. Mevcut piyasa koşullarına göre bilinçli bir ticari kararı vermek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiler ve işlemlerinizi özelleştirmek ve optimize etmek için ihtiyaç duyduğunuz araçlar parmaklarınızın ucunda.

Bybit’i Farklı Kılan Tüm Özellikleri Sıralamak Gerekirse:

  • İyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor
  • Yararlı eğitimler ve SSS
  • Duyarlı ticaret motoru
  • 7/24 çok dilli müşteri desteği
  • Yüksek çalışma süresi
  • KYC yok
  • 100 kata kadar kaldıraç
  • Desteklenen dört işlem çifti
  • TradingView entegrasyonu

Daha ayrıntılı bilgi için Bybit Telegram kanallarını ziyaret edip derinlemesine bilgi isteyebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları