ECOMI (OMI) Coin Nedir? OMI Coin Yorum ve Geleceği

ECOMI’ye özgü olan OMI coin, ECOMI kripto ekosisteminde bir değişim aracı olarak kullanılır


ECOMI’ye özgü olan OMI coin, ECOMI kripto ekosisteminde bir değişim aracı olarak kullanılır. Kullanıcılar, dijital koleksiyonlarını VeVe platformunda OMI coin ile satın alabilir, satabilir ve takas edebilir.

Çocukken ticaret kartları, çizgi romanlar veya oyuncaklar topladıysanız, Pokémon veya Star Wars gibi dizilerden koleksiyonlar muhtemelen güzel anıları geri getirir. Bu günlerde, artan sayıda insan dijital koleksiyon ürünlerine göz dikiyor ve sanal ürün pazarının önümüzdeki beş yıl içinde 189,76 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Son zamanlarda, NFT projesi ECOMI, kullanıcıların bir akıllı telefon veya çevrimiçi cihazla dijital koleksiyon ürünleri edinmelerine ve bunları kolayca yönetmelerine olanak sağlaması nedeniyle popülerlik kazandı. Bu makale, ECOMI’ye ve yerel coini OMI’ya yakından bakıyor.

ECOMİ Nedir?

Dijital koleksiyon alanında yer alan Singapur merkezli bir teknoloji şirketi olan ECOMI, iki bileşenden oluşuyor: VeVe (eski adıyla ECOMI Collect olarak biliniyordu) adlı uygulama tabanlı bir pazar yeri ve ECOMI Secure Wallet . ECOMI’nin blok zinciri tabanlı dijital koleksiyon pazarı olan VeVe, kullanıcıların sosyal ağ hizmeti üzerinden koleksiyonları paylaşmasına ve satın almasına olanak tanır. VeVe pazarına, kullanıcıların Warner Bros., DC Comics ve Cartoon Network gibi markalar tarafından üretilen birinci sınıf dijital koleksiyonları satın alabilecekleri ve sahip olabilecekleri Collect uygulaması aracılığıyla erişilebilir. Uygulamanın marketi aracılığıyla kullanıcılar hem dijital sanat eserleri gibi ortak koleksiyonları hem de sınırlı sayıda üretilen silahlar gibi nadir olanları edinebilir. Kullanıcılar, VeVe topluluğu içinde akıllı telefonları aracılığıyla koleksiyon alışverişi yapabilirler. ECOMI, dijital koleksiyonları, fikri mülkiyet sahiplerine dijital ortamda yeni gelir akışlarına erişim sağlayan yeni bir varlık sınıfı olarak görüyor. Oyun, dijital akış ve uygulama içi satın alma işlemleri milyarlarca dolarlık pazarlar haline geldi. Artan tüketici talebine yanıt olarak ECOMI, kullanıcılara güvenli ve ekonomik hepsi bir arada dijital platform sağlamayı hedefliyor.

OMI Coin Nedir?

ECOMI’ye özgü olan OMI coin, ECOMI kripto ekosisteminde bir değişim aracı olarak kullanılır. Kullanıcılar, dijital koleksiyonlarını VeVe platformunda OMI coin ile satın alabilir, satabilir ve takas edebilir. OMI ayrıca her işlemi kaydederek mülkiyetin izlenmesine yardımcı olur. VeVe uygulamasında OMI belirteci ile bir işlem onaylandığında, değişmez veriler herkese açık olarak depolanır. Dijital koleksiyon parçalarının kaydını tutmak, sahiplik veya gayri meşru ürünlerle ilgili anlaşmazlıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Veve kullanıcıları ayrıca GoChain Explorer kullanarak OMI işlemlerini doğrulayabilirler.

OMI Coin Nasıl Kullanılır?

OMI belirteci, VeVe pazarında belirlenmiş değişim aracı olan bir hizmet belirtecidir. Kullanıcılar, lisanslı 2D ve 3D dijital modeller ve sanat eserleri satın alarak Star Wars veya Pokémon gibi popüler franchise fandomlarıyla etkileşime girebilir. Kullanıcılar, artırılmış gerçeklik (AR) gibi özel premium özelliklere erişim elde etmek için OMI paralarını da stake edebilirler.

OMI Coin Nasıl Satın Alınır?

OMI, çeşitli kripto borsalarında listelenmiştir. Bununla birlikte, BTC gibi diğer ana akım kripto para birimlerinin aksine, kullanıcılar onu doğrudan fiat para ile satın alamazlar. Bunun yerine, OMI token’ları, önce fiat-kripto borsasından ETH satın alınarak ve ardından OMI ticaretini destekleyen bir borsaya aktarılarak edinilmelidir. OMI token’ını satın almanın birkaç yolu: Fiat-kripto borsasına kaydolun: BTC veya ETH gibi büyük bir kripto para birimi satın almak için önce fiat-kripto borsasında kayıtlı olmanız gerekir. Hesap oluşturma süreci, kişisel bilgilerinizi doldurmayı ve KYC sürecinden geçmeyi içerir. Her borsanın kendi ücret politikası ve dikkate alınması gereken bir dizi özelliği vardır. Fiat para ile BTC veya ETH satın alın: KYC işlemini tamamladıktan sonra bir ödeme yöntemi eklemeniz gerekir. Ödeme yapmak için banka havalesi, banka kartı veya kredi kartı kullanabilirsiniz. Ödeme yönteminizi seçtikten sonra, ilgili ticaret seçeneğini seçerek BTC veya ETH satın alabilirsiniz. BTC veya ETH’yi bir altcoin borsasına aktarın: OMI bir altcoin olduğundan, OMI ticaretini destekleyen bir borsa bulmak isteyeceksiniz. Bu borsada bir hesap açtıktan sonra BTC veya ETH’nizi yatırabilir ve OMI satın almaya devam edebilirsiniz. OMI madeni paralarınızı saklamak için bir cüzdan seçin: Diğer kripto para birimleri gibi, OMI madeni paralarınızı güvenli bir şekilde saklamak çok önemlidir. Üç tür kripto depolama cüzdanı arasından seçim yapabilirsiniz:

  • Çevrimiçi cüzdanlar
  • Yazılım cüzdanları
  • Donanım cüzdanları (soğuk cüzdanlar)
  • OMI Cüzdanları

Sıcak cüzdanlar olarak da bilinen çevrimiçi cüzdanlara bir web tarayıcısı üzerinden erişilebilir. Kullanıcılar, onlar için OMI token’larını yönetmek için platforma güvenmelidir. Çevrimiçi cüzdanlar, küçük miktarlarda OMI token’ları depolamak veya düzenli ticaret yapmak için idealdir. İyi bir itibara ve güçlü güvenlik ve veri koruma önlemlerine sahip bir hizmet seçmek önemlidir. Yazılım cüzdanları en güvenli depolama yöntemi değildir, ancak kullanımları donanım cüzdanlarından daha kolaydır. Deneyimsiz kullanıcılar bile akıllı telefonlarına veya bilgisayarlarına bir yazılım cüzdanını kolayca indirebilecekler. Yazılım cüzdanları, daha az OMI coin depolaması ve bunlara daha düzenli erişmesi gereken kullanıcılar için idealdir. Soğuk cüzdanlar (örneğin, Trezor veya Ledger) olarak da bilinen donanım cüzdanları, kripto paralarınızın güvenli çevrimdışı depolanması ve yedeklenmesi için idealdir. Ancak, genellikle yazılım cüzdanlarından daha pahalı ve daha az kullanıcı dostudurlar. Donanım cüzdanı/soğuk cüzdan çözümleri, büyük miktarda OMI madeni para depolaması gereken deneyimli kullanıcılar için daha iyidir. ECOMI’nin ayrıca, su geçirmez, hafif katlanabilir ve rahat erişim için normal bir kredi kartı şeklinde gelen ECOMI Güvenli Depolama Cüzdanı adlı kendi soğuk cüzdanı vardır. ECOMI cüzdan internete bağlanmasa da cihazlarınıza kablosuz olarak bağlanabilir. Ayrıca, sağlam “geri yükleme ve kaybetme” işlevi, cüzdanınız bozulsa veya kaybolsa bile dijital varlıklarınızın güvende kalmasını sağlar.

OMI Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 OMI Coin 0,025966 TL’den işlem görüyor. OMI Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -2.19% değişim gösterdi. OMI Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise $ 645,526 dolar, toplam piyasa değeri ise $ 431,769,994 dolar seviyesinde.”

OMI Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 OMI Coin $ 0.001609 dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Ocak ayı itibariyle OMI Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 0.01338 dolarla kaydetti. Bununla birlikte OMI yılın en düşük seviyesini ise 0,0004908 dolarla belirledi.

OMI Coin Yorum ve Geleceği

Cointobuy, 2021’deki potansiyel yatırım getirisini (ROI) değerlendirmek için son altı aydır OMI’nin günlük değerlerini analiz ediyor. Kripto para birimlerinin değeri, teknolojik gelişmelere, blok zinciri işbirliklerine ve hükümetler veya şirketler tarafından kriptonun kabulü veya reddi. OMI tokeni, Kasım 2019’da tüm zamanların en düşük değeri olan 0,0000034 $’a ulaştı, ancak diğer kripto para birimleriyle aynı dalga modelini takip ederse, yakında tüm zamanların en yüksek değeri olan 0,013 $’ı yeniden elde etme olasılığı var. Cointobuy’un son analizine göre, OMI, 10 üzerinden 4,3’lük bir güvenlik derecesine sahip ve onu 4.138 varlık listesinde 177. sıraya yerleştiriyor. %+142,1 beklenen getiri ile Omi fiyat tahmini 0,016 dolardır. OMI sıralamasını belirlemede baskın faktör kullanıcı oylarıdır. VeVe, fiziksel sanat kasalarını ve galerileri, bir video oyununa benzer özelleştirilebilir sanal showroomlarla değiştirmeyi hedefliyor. AR özelliği, dijital koleksiyonların görsel manipülasyonunu geliştirmek için mobil cihazınız aracılığıyla da kullanılabilir. Bir kullanıcı, NFT’leri diğer varlıklarla içe aktarabilir, ölçekleyebilir, döndürebilir ve ardından bir fotoğraf çekerek bir koleksiyon için benzersiz görüntüler oluşturabilir. Bu görüntüler, diğer koleksiyoncularla takas edilebilir, bu sayede her bir taraf, satın aldıkları şeye ayrıntılı erişim kazanır. VeVe’nin sadeliği ve kullanım kolaylığı, geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar: sadece genç ve teknoloji meraklıları değil, herkes kullanabilir. Pek çok satış noktası göz önüne alındığında, OMI’nin değerinin zamanla artması muhtemeldir. NFT/dijital koleksiyon alanı, talepteki istikrarlı artışla birlikte hızla büyüyor. ECOMI, güçlü bir ekosisteme sahiptir ve NFT’lerin büyük mülkiyetine sahiptir. ECOMI, büyük markalarla olan ortaklıkları sayesinde, koleksiyonerlerin istedikleri tüm dijital koleksiyonları toplamaları için yaygın olarak aranan NFT’leri basabiliyor. Platformun güvenli cüzdanı aynı zamanda mevcut yazılım ve donanım cüzdan çözümlerine karşı güçlü bir rakip haline geldi. Ancak, ECOMI birkaç sorunla boğuşuyor. Örneğin, OMI token’ları değerli taşlar (bir pazar yeri para birimi) ile takas edilebilir, ancak bunun tersi mümkün değildir – bu, uygulamaya koyduğunuz parayı kilitler. Belirteç ayrıca şu anda yalnızca NFT’leri satın almak için kullanılabildiği için yardımcı programdan yoksundur. ECOMI’nin geliştirme ekibi bu sorunları çözebilirse kripto pazarındaki en iyi projelerden biri olarak yerini sağlamlaştırabilir.