Kripto Para

Elon Musk Başkanlık Seçimlerinde Bitcoin Yanlısı Andrew Yang’ı Destekleyecek

Elon Musk dogecoin
Yazar: Coin Bilgi

Elon Musk, 2020 ABD Başkanlık seçimlerinde Andrew Yang’ı destekleyeceğini açıkladı. Özellikle Libra’nın duyurulması ve piyasadaki yükseliş nedeniyle kripto paralar ciddi şekilde medyanın ilgisine maruz kaldı. Ancak bu ilgi kripto paralar için olumsuz sonuçlar da doğurdu.,

ABD Başkanı Donald Trump‘ın yanı sıra devletin üst kademelerinden birçok üst düzey isim Bitcoin ile kripto paraları topa tuttu. 2020 ABD Başkan adayı Andrew Yang ise yenilikçiliğiyle önde gelen bir ismin desteğini şimdiden almayı başardı. SpaceX, Tesla, The Boring Company, OpenAI, Neuralink, ve Hyperloop gibi çılgın projelerin başındaki isim Elon Musk da başkanlık seçimlerinde Yang’ı destekleyeceğini açıklayan isimlerden biri.

Kişisel Twitter hesabı üzerinden HardcoreHistory adlı bir hesabın retweetlediği gönderiye Elon Musk, ”Yang’ı destekliyorum” yanıtını verdi. Andrew Yang özellikle Bitcoin yanlısı açıklamalarıyla tanınıyor.

Hatırlanacağı üzere Elon Musk geçtiğimiz yıllarda da ABD’nin mevcut başkanı Donald Trump’ın göreve geldiği ilk yıllarda idari danışmanlık görevini yürütüyordu.

 Bu yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Yorum Yap