Kripto Para

Ethereum madencileri isyan ediyor

Ethereum madencilerinin bir süredir yaşadıkları zorlu süreçler dolayısı ile problemlere maruz kaldıkları ve bu problemler dolayısı ile iflas bayraklarının yakın zaman öncesinde açılmaya başladığı öğrenildi. Yakın zamanda Ethereum madenciliği yapan kişilerin yaşadıkları üretimsel sıkıntıların zirve yaptığını belirten madencilerin büyük bir kısmı, Ethereum’un yarı yolda kendilerini zarar ile bıraktığını ve elde edilen zararın son derece büyük olduğu açıklamasında bulundu. Kazı ve üretim alanındaki sıkıntıların kazancı engellediğini ve kazançların son derece ciddi düştüğünü belirten madenciler, bu yönden piyasada yatırım oranlarınında iş dalı olan ”kripto para madenciliği” için azalmaya başladığını açıkladı.

Kripto para madenciliği konusu kritikleşti

Kripto para madenciliğinin kritik düzeye geldiğini belirten Ethereum üreticilerinin bu süreçte nelerle karşılaşacak oldukları sektörün geleceğinde etkili olacak. Madencilerin yaşadıkları bu zorlu problemlerin ne zaman sona ereceği veya sona erip ermeyecek olduğunu ise güncel piyasa verileri gösterecek.

Ethereum madenciliğine oranla Bitcoin madencilerinin daha fazla karlı durumda oldukları ve bu durumun Bitcoin madenciliği için ilgiyi daha fazla arttırdığı belirtiliyor.

Yorum Yap