Kripto Para

Microsoft ve büyükler Blockchain teknolojisinden faydalanacak

Dünyanın en büyük teknoloji ve yazılım devleri yakın gelecekte Blockchain teknolojisinden daha fazla yararlanacaklar. Kripto paralar konusu ile yakından ve uzaktan ilgisi olmamasına rağmen yeni teknoloji Blockchain teknolojisinin geliştirilmesi aşamasında bu şirketler büyük rol üstlenebilecek kapasitedeler.

Milyarlarca dolarlık teknoloji devlerinin yakın gelecekte Blockchain teknolojisinin daha fazla alanda kullanımı ve daha fazla insanın bu teknolojiler ile ilgilenecek olması daha fazla bu alanda yeni teknolojiler geliştirilmesi gerekmesine sebep olacak.

Yeni geliştirilecek teknolojiler neler olacak?

Blockchain teknolojisi ile neler geliştirilecek olduğu ve ne zaman geliştirilecek olduğu konusu hala merak ve gizemini koruyor. Yatırımcılar ise elde edilecek olan yeni nesil geliştirilmiş Blockchain teknolojisinin don derece önemli olabilecek olduğunu, daha sonra bu ürünlerin pazarlanmasının dahi gündeme gelebilecek olduğunu dile getiriyor.

Türk şirketlerinde bir kısmının bu teknoloji ile ilgilendikleri ve yeni geliştirme aşamasında elde edilen bilgiler ile yurtdışında kendilerini diğer büyük dev şirketlere ispatlamalarının yakın gelecekte mümkün olabileceğine inanç var. Bununla ilgili yetkililerde konu hakkında bilgi sahibi durumdalar.

Yorum Yap