Ethereum yatırımını tercih eden sayısı artıyor

Ethereum’dan yana yatırım tercihi yapan kişi sayısı artmaya devam ederken, bunun bir tarafında ise kripto paralar ile ilgili olarak BTC’nin hakim olması olayların seyrini değiştiriyor

ethereum fiyatı yorum

Ethereum’dan yana yatırım tercihi yapan kişi sayısı artmaya devam ederken, bunun bir tarafında ise kripto paralar ile ilgili olarak BTC’nin hakim olması olayların seyrini değiştiriyor. Bitcoin yatırımcısının beklentisi Ethereum’un fazlası ile yükselmeyecek ve belirli bir seviyeye kadar yükseldikten hemen sonra Bitcoin’in gerisinde kalacak olduğu yönünde olurken, Ethereum yatırımcısının beklentisi ise gelecek yıllarda Ethereum’un daha fazla kazandıracak olduğu yönünde.

Ethereum gerileyebilir endişesi

Ethereum’un gerileyebilecek olduğundan endişe eden birçok yatırımcı, bunun kendileri adına büyük problemler yaşatabilecek olduğunu ve zaten sınırlı olan maddi güçlerinin daha fazla gerilemesi durumunda büyük kayıpların kendilerine büyük maddi problemler yaşatabilecek olduğu yönünde görüşe sahip.

Ethereum ve Bitcoin ile ilgili tercih eden yapan kişiler biraz daha fazla risk almaktan yana olursa Ethereum, daha az risk almak isteyen bir kişi ise Bitcoin’den yana tercihini kullanıyor.

BTC sahipleri olası risklerden daha az etkilenecek olduğunu, Ethereum sahiplerinin ise daha fazla etkilendiğini tahmin ediyor. ETH’nin BTC karşısında daha geride olmasını da bu durumun bir kanıtı olarak gösteriyorlar.