Ethereum’un Kurucusu Google’da Çalışabilir

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin ile ilgili olarak ortaya atılan son iddialar ortalığı karıştırdı. Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, kendi Twitter hesabından yaptığı ankette ”Ethereum’u bırakıp Google’da çalışmak, evet-hayır”  anketini yayınlarken, bu anket ile ilgili olarak birçok kullanıcı...

ethereum fiyatı yorum

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin ile ilgili olarak ortaya atılan son iddialar ortalığı karıştırdı. Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, kendi Twitter hesabından yaptığı ankette ”Ethereum’u bırakıp Google’da çalışmak, evet-hayır”  anketini yayınlarken, bu anket ile ilgili olarak birçok kullanıcı neye uğradığını şaşırdı. Sürekli olarak siyasi isimler ile görüşen ve görüştüğü kişilere kripto para dünyası hakkında bilgiler veren Vitalik Buterin’in anketine 2.500 kişiye yakın kişi tarafından yanıt verildi.

Buterin’in anketine yanıt veren kullanıcıların neredeyse tamamı ”hayır” yanıtını verirken, Buterin’e Google’da çalışması için teklif gitmiş olabilecek olduğu iddia edildi.

Ethereum Yok Olabilir

Ne kadar Ethereum şimdilerde en iyi kripto paralar listesinde ilk sırada yerini almasına rağmen arkasında Buterin’in olmasından dolayı güvence duyulduğu ve Buterin olmadan yok olabilecek kadar büyük sarsıntıların yaşanmasının mümkün olabileceği belirtiliyor.

Google, daha önce birçok ünlü ismi işe almış ve servetine servet katmış bir şirket olmasının etkisi ve uygun gördüğü ”çevik, akıllı ve dinamik” kişileri işe alması ile tanınan bir şirket olmasından dolayı sık sık bu tür haberlerde kendisine geniş çaplı yer bulabiliyor. Bazı zamanlarda ise Google’ın teklif götürdüğü kişilerin olumsuz yanıt alabildiği, bu durumda ise tekrar tekliflerin gönderilebildiği biliniyor.

  • Buterin’e hangi ülkeden teklif gittiği maalesef şu aşamada bilinmiyor.
  • Buterin 24 yaşında, üniversite mezunu ve oldukça dikkat çeken ve kendisini gösterebilen bir kişi olmasından dolayı GOOGLE’ın dikkatini çekmiş olabilir.