Bitcoin Olumlu Hava Yaşıyor

Bitcoin artış döneminin hemen ardından düşüş dönemi yaşamaya başlarken, yatırımcıların kripto paralar ile ilgili daha fazla ilgi gösterdikleri ve yatırım oranlarının buna eşdeğer olarak arttığı belirtiliyor


Bitcoin artış döneminin hemen ardından düşüş dönemi yaşamaya başlarken, yatırımcıların kripto paralar ile ilgili daha fazla ilgi gösterdikleri ve yatırım oranlarının buna eşdeğer olarak arttığı belirtiliyor. Kripto paralarda yaşanan artış son dönemde durmasına rağmen yatırımcılar hala daha Bitcoin’den umutlu olduklarını ve gelecek haftalarda daha fazla yükselmesini beklediklerine değinerek, diğer kripto paralarda da artışlar yaşanmasının önünde kendilerine göre hiçbir en ufak engelin dahi bulunmadığını belirtiyor.

Bazı yatırımcılar kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarda (Reddit) yatırımlarını korumaya ve ellerinde tutmaya devam edecek olduklarını, asla şu aşamada satmayı düşünmediklerine değinerek, kripto para yatırımlarının kendilerine er yada geç kazandıracak olduğundan umutlu olduklarını belirtti.

Bitcoin Yatırımına Talep Var

Bitcoin yatırımlarına son derece talep olduğu bilinirken, Reddit.com isimli internet sitesinde yapılan paylaşımlarda kullanıcıların ortak düşüncelerinin ”gelecekte” kazanacaklarından umutlu oldukları konusunda beklentileri olduğu açık, rahat ve net bir şekilde görülebiliyor. Zira bazı kullanıcılar ise ümitsiz olduklarını da belirtmiyor değil, bazı kullanıcıların Bitcoin hakkında çok fazla olumsuz düşünce ve yorumları olduğu çok açık.