Gil Beyda’dan Açıklama

Comcast Venture genel müdürü Gil Beyda, kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kendisinin olumlu olarak düşündüğünü açıkladı. Comcast Venture genel müdürü Gil Beyda, Bitcoin’in arkasında olan gücün insanlar tarafından yavaş yavaş algılanmaya başladığını, bununla ilgili...


Comcast Venture genel müdürü Gil Beyda, kripto paralar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kendisinin olumlu olarak düşündüğünü açıkladı. Comcast Venture genel müdürü Gil Beyda, Bitcoin’in arkasında olan gücün insanlar tarafından yavaş yavaş algılanmaya başladığını, bununla ilgili olarak kendilerinin de sürekli olarak Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin gelişmesinden ümitli olduklarının altını çizdi.

Açıklamaları ile gündeme damga vuran Comcast Venture genel müdürü Gil Beyda, ”Bence insanlar kendilerini geri çekip; ”Tamam ama kripto paraların ve blockchain teknolojisinin gerçek marifetleri neler?” dedi ve bundan sonra insanlar bunların arkasındaki gerçek değeri görmeye başladı. Bu sebeple bir yükseliş ve artış görmemiz mümkün.” dedi.

Sürekli Olumlu Açıklamalar Yapılıyor

Kripto paralar ile ilgili olarak sürekli olumlu açıklamaların yapılması ve yapılan bu açıklamaların kripto para kullanıcıları tarafından daha fazla olumlu olarak görülmesinden dolayı kripto paralara etkisi oldukça fazla olmakta. Birçok kullanıcının bu ve buna benzer açıklamalar dolayısı ile kripto paralara daha fazla yanaştığının da altını çizmek ve kripto paraların geliştiğini göstermek gerekir.