Grafikler Yeşil, Yatırımcı Heyecanlı, Alımlar Tavan!

Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler son 3 ayın zirvesinde


Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler son 3 ayın zirvesinde. Kripto para yatırımları rekor kıracak seviyede olmasa bile yatırımcıların heyecanı tavan yapmış durumda. Her yatırımcının ortak amacı olan daha fazla kar elde etme amacı dolayısı ile Bitcoin alımları bugünlerde fiyatın yüksek olmasına rağmen oldukça iyi durumda iken grafikler ise neredeyse tamamına yakın bir kısmı yeşil olarak yanıyor.

Bitcoin ile ilgili düşünceler fazlası ile olumlu ve bu süreçte kripto paralara dair artan olumlu algının dozu yükselmiş durumda. Yatırımcıların belirli oranda alım yapmayı beklemesi mevcut iken yatırımların sürekli olarak değer kazanmasa bile bir süre sonra tam anlamı ile daha fazla değer kazanmaya başlayacak olması ümitlendiren detaylardan birisi.

Alımlar Tavan Seviyede

Tahminlere göre Bitcoin alımları son 7 günde tavan seviyeye vardı. Bitcoin fiyatında yaşanan artışlar tüm kripto para piyasasını etkilerken, vatandaşların ise bu yönde talep gösterdikleri iddiası yatırım yapan kullanıcıları heyecanlandıran gelişmelerden birisi oldu. Sadece Bitcoin değil tüm kripto paralarda yeşil ışığın yanması ile yükseliş yaşanması durumunun beraberinde yatırımcıların heyecanı ve alımların tavan yapması durumunun beraberinde fazlası ile iyi bir mutluluk ve heyecan yarattığı belirtildi.

Analistler ise bu dönemde yatırımcıların beklememesini ve alım yapmanın tam zamanı olabilecek olduğu bilgisini verdiler.

Yatırım tavsiyesi niteliği taşımamakta olup, yatırım önerisi değildir.