Güldür Güldür Show sahnesinde kripto para bölümü

Ekranların uzun yıllardan beridir devam eden yayınlarından birisi olan Güldür Güldür Show, dün akam Ali Sunul’ın sunuculuğunda yeni bölümü ile ekranlara geldi


Ekranların uzun yıllardan beridir devam eden yayınlarından birisi olan Güldür Güldür Show, dün akam Ali Sunul’ın sunuculuğunda yeni bölümü ile ekranlara geldi. Ekrana gelen bölümde yaşanan farklı ve dikkat çeken durum ise skeç olarak Bitcoin sektörünün hedef alınması gösterildi. Bitcoin ile ilgili olarak hazırlanan skeç dışında dünyaca ünlü girişimci olan Elon Musk‘ın adının kullanılması da dikkatlerden kaçmadı.

Bitcoin’e ilgisi olsun veya olmasın herkes tarafından bu sahne dikkatle izlenirken, skeç konusu ise bir babanın Bitcoin’in çok fazla kar getirdiğine inanması sonrasında kendisine ait olan evi satması, bu parayı da Bitcoin’e yatırması konu alındı. Aile üyeleri tarafından tuhaf karşılanan babanın yatırımından endişe eden aile üyeleri babalarını uyarmaya devam ederken, babanın ise uslanmadığı ve Bitcoin yatırımına çok güvendiği dakikalar ekrana geldi.

Bitcoin ile ilgili komik diyalogların yaşandığı sahnenin sonunda ne olduğunu söyleyip sürprizi bozmak istemeyiz ancak skeç adeta insanların her yatırıma girmemesi, varlıklarını satıp Bitcoin’e yatırmaması konusunda bir uyarı olarak algılanabilir. Zira evini, arabasını, tarlasını ve tüm mal varlığını Bitcoin sektörüne yatıranların gelecekte pişman olabilecekleri şimdiden tahmin ediliyor.

[bitcointicker]