Kripto Para

Hollanda Merkez Bankası: Ripple Etkili Bir Ödeme Sistemi

PrimeXBT

Hollanda Merkez Bankası (DNB) tarafından yapılan açıklamada ülkede Ripple’nin başarılı bulunduğu ve etkili, güvenilir bir ödeme sistemi olduğu bilgisine yer verildi. Dünyanın en fazla kullanılan kripto para birimleri arasında ilk sıralarda yerini alan Ripple, son dönemde Hollanda tarafından yapılan olumsuz Bitcoin açıklamalarına rağmen bir anda nasıl karar değiştirilmesini sağladı merak konusu.

Son dönemde başta Bitcoin olmak üzere diğer tüm kripto paralarda yaşanan düşüşler sürerken, Hollanda Merkez Bankası (DNB) tarafından Ripple hakkında yapılan olumlu açıklamaların gelecekte Bitcoin’in yerine Ripple’nin geçmesini sağlayabilecek bir etken olarak gösterilebilir.

Daha Az Bilgi İşlem Kapasitesine İhtiyaç Duyuyor

Hollanda Merkez Bankası (DNB) Ripple isimli kripto paranın Bitcoin’e oranla daha az bilgi işlem gücüne ihtiyaç duyduğu ve gelecekte daha fazla kullanılabilecek kripto paralar arasında ilk sırada gelebilecek olduğunun mesajını verdi. Hollanda tarafı geçtiğimiz günlerde Google ile aynı günde kripto paralara olumsuz baltıklarını ve denetlemelerin daha fazla arttırılması gerektiğini açıklamıştı. Bu açıklamalar sonrasında tüm kripto paralarda ciddi düşüşler yaşanmıştı.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap