Japon Finans Şirketi SBI Holdings Borsa Açıyor

Japon Finans Şirketi SBI Holdings, bu yaz içerisinde kendi borsalarını hizmete sunacak olduklarını açıkladı


Japon Finans Şirketi SBI Holdings, bu yaz içerisinde kendi borsalarını hizmete sunacak olduklarını açıkladı. Japonya ve Asya ülkelerinde sık sık kripto para borsaları kurulmasına rağmen en büyük ve dev kurumlarından olan SBI, kendi borsasını sunmasından hemen sonra oldukça fazla vatandaşın SBI’ya ait olan borsayı kullanacak olduğu tahmin ediliyor.

En azından bir süre boyunca güven açısından ve hız açısından, gerek ise komisyonlar açısından SBI borsasının çok daha fazla vatandaşın kullanacak olduğu bir platform haline gelecek olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Tam Tarih Verilmedi

Japon Finans Şirketi SBI Holdings tarafından bu yaz tarihi gösterilmesine rağmen kesin ve net bir bilgi ise verilmemesi dikkat çekti. Yapılan açıklamada tam tarih verilmemesi ise kullanıcılar tarafından olumsuz yorumların yapılmasına neden olurken, SBI tarafından kurulacak olan borsanın ne kadarlık komisyon oranlarına sahip olacak olduğu ile ilgili detaylar en azından şimdilik pek fazla bilinmiyor. Sadece iddialara göre komisyon oranlarının daha düşük olması ve daha düşük olmasına ek olarak sorunsuz bir borsa olması bekleniyor.