Komisyon Sorununa Çözüm: Bitcoin

Yabancı ülkede eğitim gören çocuklarına para göndermek isteyen ve parayı hali ile direkt banka hesabı üzerinden gönderemeyen ailelerin genel olarak yaşadıkları en büyük sorun bankalara ödenen yüksek komisyon oranları


Yabancı ülkede eğitim gören çocuklarına para göndermek isteyen ve parayı hali ile direkt banka hesabı üzerinden gönderemeyen ailelerin genel olarak yaşadıkları en büyük sorun bankalara ödenen yüksek komisyon oranları. Sürekli olarak her yıl artan bu komisyon oranları 1000 TL’de 100 TL sınırını dahi aşabilirken, Bitcoin bu soruna çare oldu. Yabancı ülkede eğitim gören veya yaşayan kişiler gerek Türkiye’de yaşayan ailelerine, gerek yabancı ülkede olan kendilerine para gönderim ve alımı yaparken Bitcoin yolunu tercih etmeye başladı.

Erasmus  ve öğrenci sayfalarında bu sıralar konuşulan ama herkesin bilmediği bu konu dolayısı ile gençler ailelerinden para alırken bankalara gereksiz yere yatırılan para miktarına göre para ödemek zorunda kalıyorlar ve bu para boşa giden ve bankaya kalan para oluyor.

Güvenilir, Anında 7/24 Transfer Şansı

Elit, modern ve teknolojiye yatkın aileler ile gençlerin bu konuda Bitcoin ile para transfer yolunu tercih ettikleri ve bu sayede sıfır komisyon ile para transferleri yapabildikleri işlem git gide daha yaygın hale geldi.

Eğer ki yurt dışında yaşıyorsanız ve para transferinde yüzlerce lira komisyon vermek istemiyorsanız ailenize kendinize Bitcoin ile transfer yapmasını söylemeniz ve bu yolu göstermeniz durumunda hiç komisyon ödemeden rahatlıkla transfer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bitcoin ile para transferi son derece güvenilir olmakla beraber direkt olarak hesabınıza çekim yapabilir ve bu sayede çok daha kolay bir şekilde transfer işlemini hiç bankaya gitmeden teslim alabilirsiniz.