Kripto Para Piyasası Kazandırdı, Yatırımlar Artıyor

Yabancı bir internet sitesinde paylaşılan habere göre son 24 saat içerisinde yükseliş yaşayan Bitcoin’e ilgi bir anda arttı


Yabancı bir internet sitesinde paylaşılan habere göre son 24 saat içerisinde yükseliş yaşayan Bitcoin’e ilgi bir anda arttı. Tüm dünyada yatırımcıların tekrar yükseliş dolayısı ile yatırımlarını arttırdıkları açıklanırken, bir diğer taraftan ise kripto paralar üzerinde son 24 saatten beridir esen olumlu ve sıcak havanın etkisinin çok daha fazla yatırımcıyı piyasaya çektiği belirtildi.

Bugün gün içerisinde gece saatlerinden beridir %17 oranında değer kazanan  Bitcoin, ortalama olarak dolara endeksli olmasından dolayı Türk kullanıcılar için zaten pahalı bir yatırım iken, şimdilerde değer kazancı sonucunda Türk kullanıcılarında bu alanda ilgisinin daha fazla arttığı söyleneblir.

İddia: Yatırımcılar Son Haftaların Rekorunu Kırdı

İddialara göre 24 saat içerisinde %17 oranında değer kazanan Bitcoin’e ilginin artması sonucunda rekorlar kırılmaya yakın bir seviyeye yaklaştığı ve bu yılın sonunda eski seviyesine varabilecek hatta çok daha fazla yükselebilecek olan BTC’nin şimdiden bugün yaşanan ani yükseliş sonucunda kullanıcılara son 30 günün rekor kazancını kazandırdığı ve son birkaç haftanın rekorunun bugün kırıldığı iddia ediliyor. BTC yatırımcılarının ise yükselişten çok memnun oldukları belirtilmekte.