Kripto Paralar Bir Anda Yükseldi

Kripto paralar ile ilgili son dönemde yaşanan düşüşlerin mutlu olan yatırımcıları bir nebze suratlarını düşürdüğü bilinmekteydi

BtcTurk yorumları

Kripto paralar ile ilgili son dönemde yaşanan düşüşlerin mutlu olan yatırımcıları bir nebze suratlarını düşürdüğü bilinmekteydi. ABD’li vatandaşların birinci sırada olmak kaydıyla Asyalı vatandaşların kripto paralarda yaşanan bu düşüşler dolayısı ile bir süredir üzgün olmalarına rağmen şimdilerde bugün gücünü ve etkisini tekrar gösteren Bitcoin ve diğer bazı kripto para birimleri yükselişe geçti.

Yaklaşık olarak 1000 dolar artış yaşayan Bitcoin, bugün yatırım yapan bir yatırımcısına ortalama olarak %13.15 kar kazandırırken, bu oranın diğer hiçbir yatırımda olamayacak olduğu, sadece kripto para yatırımında görülebilecek ender bir durum olduğu belirtildi.

Bitcoin Yatırımcılarını Sevindirdi

Bitcoin’de yaşanan bu artış sonrasında yatırımcıların yüzü gülerken, bir diğer yandan ise kripto para yatırımlarında ciddi oranda artışlar yaşanması yatırımcıları gelecek için daha fazla ümitlendirdi. Kripto paraların anlık yaşanan düşüş ve yükselişlerden çok fazla etkilendikleri bilinirken, yatırımcıların ise bu tür düşüş ve yükselişlerden yatırımlarını hemen bozdurmayarak asgari düzeyde etkilendikleri, hatta beklemeleri durumunda çok fazla kar elde edebildikleri bilinmekte. Zira Bitcoin yatırımcılarının bugün kazandığı %13.15 oranındaki kar oranı çok iyi bir rakam olarak değerlendirilmekte.