Kripto paralar için yıl sonu beklentisi arttı

Kripto paralar için bu yıl sonunda ne kadar yükseliş olacağı ve fiyatların ne kadar artacak olduğu konusu ile ilgili beklentiler bu hafta Bitcoin fiyatının artması ile birlikte daha fazla yükseldi


Kripto paralar için bu yıl sonunda ne kadar yükseliş olacağı ve fiyatların ne kadar artacak olduğu konusu ile ilgili beklentiler bu hafta Bitcoin fiyatının artması ile birlikte daha fazla yükseldi. Birçok kripto para sahibini bekleyen yeni yükselişler heyecan yaşatırken, Bitcoin fiyatının yükselmesini fırsat bilen birçok yatırımcının al-sat yapmaya başladığı ve tekrar piyasada canlılık yaşanmaya başladığı öğrenildi.

Ethereum sahiplerini bekleyen yıl sonu artış beklentisinin %10 ve üzerinde olduğu, Bitcoin için %50 ve üzerinde olduğu bir beklenti var.

Kripto para sahipleri iyi kazanacak!

Bu yıl sonunda iddialar ve beklentiler eğer ki doğru çıkar ise kripto para sahiplerinin çok iyi oranlarda kar elde etmeleri ve paralarına para, servetlerine servet katmaları gündeme gelecek. Geçtiğimiz sene sonunda gelirlerine 19 kat daha fazla artış kazanan yatırımcılar bu sene yine sene sonundan çok fazla ümitli ve beklentili olduklarını belirtiyor. Bazı yabancı yatırımcılar ise yıl sonu artışının %10 ve ortalama %29 arasında değişecek olduğunu iddia ederek çok büyük beklentiler dahilinde olunmaması gerektiğini ifade ediyor.