Bitcoin Kripto Para

“Kripto Paraları 2019 Yılında Daha Kötü Günler Bekliyor”

Yatırımcılar 2018 yılında kripto para piyasasındaki düşüşler nedeniyle oldukça zor günler geçirmişti. Ancak kripto para piyasası için kötü günler henüz geride kalmış gibi görünmüyor zira Kaliforniya Üniversitesi profesörü Scott Galloway, döngüsel süreçler nedeniyle 2019 yılında Bitcoin’i daha kötü günlerin beklediğini ifade etti.

Galloway, gelişmekte olan teknolojilerin ve pazarların döngüsel bir hareket içerisinde olduğu tezini savunuyor. Galloway her ne kadar bu tutumunda ısrarcı olsa da kripto paralar her zamanki gibi bizi şaşırtabilir.

Yapay zeka, sanal gerçeklik, arttırılmıi gerçeklik ve kripto para teknolojilerinin geride bıraktığımız yıllarda da patlamalar yaşadığını ifade eden UCL profesörü, ani yükselişlerin bu teknolojilerin gerçek potansiyelini yansıtmadığını iddia etti.

Her ne kadar 2018 yılı sancılı geçse de 2019 yılı kripto paraların yılı olabilir. Sektördeki düzenleyici belirsizlikler çözüme kavuşturulursa devletler ve küresel finans şirketleri kripto paralara yönelik daha farklı bir yaklaşım tarzı benimseyebilir.

Yorum Yap