Kripto Paraların Yok Olması Mümkün Değil

Bankacılık devleri arasında yer alan  JP Morgan 8 Şubat da bir şirket için rapor yayınladı


Bankacılık devleri arasında yer alan  JP Morgan 8 Şubat da bir şirket için rapor yayınladı. Bu rapora göre kripto paraların yok olması gibi bir durum söz konusu değil.

Raporda verilen ifade işe şöyle; “Kripto para birimlerinin yok olması pek mümkün değil ve ademi merkeziyetçilik, eşler arası ağlar ve gizlilik isteyen oyuncular arasında çeşitli formlarda ve şekillerde kolaylıkla ayakta kalabilirler.” Raporda ek olarak kripto paraların Blockhain teknolojisi olduğu bilgisi verildi. Blockchain ile kripto para birimleri ayrılamaz” ifadelerine de yer verildi.

KRİPTO PARALARA ‘SAHTEKARLIK’ BENZETMESİ

2017 yılında JP Morgan CEO’su Bitcoin’in bir fiyasko olduğunu söylemiş ve bazı kişiler tarafından ciddi bir eleştiriye maruz kalmıştı. Ancak JP Morgan CEO’su kısa süre önce yaptığı Bitcoin için yorumlardan geri adım atmış gözüküyor. Yaptığı yorumlardan dolayı pişman olduğunu dile getiren Jamie Dimon sahtekarlık yorumunun biraz abartılı olduğunu itiraf etti.

Bitcoin Aralık 2017’de ciddi bir düşüş yaşamış ve neredeyse yüzde 50 oranında düşüş yaşamıştı. Ancak toparlanmaya başlayan Bitcoin ve diğer kripto paraların pek çoğu değer kazanmaya başladı.

[fat_coincap id=”5″]