Kripto Para

Lider Kripto Para Borsası Binance Visa İle Ortaklık Kurdu: Mastercard Desteği De Yolda

Coin Bilgi
Yazar: Coin Bilgi
PrimeXBT

En popüler kripto para borsası Binance, platformunda yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Binance cephesinden yapılan son açıklamada Visa kartları ile kripto para satın alma desteği sunulduğu duyuruldu. Bugün erken saatlerde yapılan duyuruda, kullanıcıların Visa kartlarını Binance hesaplarına bağlandıktan sonra Bitcoin, Ethereum, Binance Coin ve XRP gibi kripto paraları doğrudan satın alabileceği belirtildi.

Binance’in yaptığı duyuru şu şekilde:

“Binance artık kullanıcıların Visa kartlarını hesaplarına bağlamalarına ve bu kartları kullanarak doğrudan Binance.com üzerinden kripto para satın almalarına olanak sağlayacak. Bu hizmete erişmek için kullanıcılar “Buy Crypto ’sayfasını ziyaret edebilirler.”

Ancak bu Visa ortaklığı şu an için sadece “Avrupa Ekonomik Alanı” içerisinde alınan Visa logolu kartlarla sınırlı. Binance, çok kısa bir süre içerisinde platforma Mastercard desteği ekleneceğinin müjdesini de verdi.

Şu anda, Visa banka ve kredi kartları bağlanarak Binance üzerinden kripto para satın alınabilecek ülkeler şu şekilde: İngiltere, Malta, Romanya, İspanya, İzlanda, Slovenya, Lihtenştayn, Norveç, Hırvatistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Fransa, Almanya, Polonya, İsveç, Belçika, Avusturya, Bulgaristan, Danimarka, Estonya, Yunanistan, Macaristan, Finlandiya, İrlanda ve Letonya.Her hafta, gelen kutunuza harika kripto içerikleri almak için kaydolun.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Yorum Yap