Lubin’den Ethereum Açıklaması

Ethereum Vakfı kurucularından Joseph Lubin, ABD ve diğer ülkelerde Ethereum’un menkul kıymet olarak algılanmaması ve sayılmaması için çok büyük zaman harcadıklarını ve sürekli olarak bu konuda uzun zamanlar ve saatler boyunca çalışmalar düzenlediklerini açıkladı. Ethereum Vakfı...


Ethereum Vakfı kurucularından Joseph Lubin, ABD ve diğer ülkelerde Ethereum’un menkul kıymet olarak algılanmaması ve sayılmaması için çok büyük zaman harcadıklarını ve sürekli olarak bu konuda uzun zamanlar ve saatler boyunca çalışmalar düzenlediklerini açıkladı. Ethereum Vakfı kurucularından Joseph Lubin, açıklamalarında kendilerinin Ethereum ile ilgili yaptıkları çalışmalar sayesinde bundan sonra devletler tarafından menkul kıymet olmayacak olduğunu söyledi.

Lubin, “ABD ve diğer ülkelerde avukatlarla muazzam bir zaman harcadık ve ETH’nin menkul kıymet olmaması konusunda son derece rahatız, hiçbir zaman bir menkul kıymet değildi. Bu bağlamda çoğu düzenleyici Ethereum’un ne olduğunu anladı. Bütün bu farklı aktörler platformu çalıştırmak için kaynaklarını sağlıyorlar, onlara bunun için ödeme yapmanız gerekiyor… Bu paylaşılan bir hesaplama kaynağına erişmenin bir yoludur.” dedi.

Ethereum Yükseliyor

Bir diğer taraftan ise Ethereum sürekli olarak yükselmeye devam ediyor. Geçen aya oranla oldukça iyi bir değer kazanan ancak daha fazla yükselecek olduğu ve 2.000 dolar seviyesine kadar çıkacak olduğu iddia edilen 2. büyük kripto para birimi olan Ethereum’un Bitcoin’e oranla daha fazla çalışmalar yapılıyor.