Ethereum 15.000 Dolar Olabilir

Reddit kurucu ortaklarından birisi olan Alexis Ohanian, ortaya attığı iddialar ile gündemi karıştırdı

ethereum fiyatı yorum

Reddit kurucu ortaklarından birisi olan Alexis Ohanian, ortaya attığı iddialar ile gündemi karıştırdı. Yaptığı açıklamada bu yıl içerisinde Ethereum’un 15.000 dolar seviyesine çıkacak olduğunu iddia eden Reddit kurucu ortaklarından birisi olan Alexis Ohanian, bu konuda bu yılın değerli ve iyi kazançlı bir yıl olacak olduğunu ifade etti. Açıklamalarında söz konusu Ethereum ile ilgili olarak, ”Elimde hala bir miktar Bitcoin bulunduruyorum ve bunun bir yatırım aracı olarak kalmaya devam edeceği şeklinde bir düşüncem var. Ancak bunun yanı sıra Ethereum hakkında yükselişe meyilli diyebilirim çünkü insanlar ciddi ciddi buna yatırım yapmakta. Yıl sonuna doğru Bitcoin 20.000 dolar seviyesinde Ethereum ise 15.000 seviyesinde olacak diye tahmin ediyorum.” dedi.

Ethereum Ne Olacak?

”Geçen yıl bütün olaylar Yapay Zeka ve makine öğrenimi etrafında dönüyordu. Bu yıl ise her şey blockchain hakkında dönmekte. Tabii ki bu haberlerin çoğu aynı bir zamanlar yapay zeka ve makine öğrenimi için olduğu gibi şimdi de kocaman bir yaygara ve saçmalıktan ibaret. Gerçekten beklediğimiz Web 3.0’ın hayata geçmesi için yazılımın ve blockchainin elde etmesi gereken en önemli, protokol seviyesi, temel altyapının bir veya iki yıl içinde gerçekleşmesini umuyorum.”

”Bunlar bu topluluğu çok daha farklı ve çok daha iyi bir internet için kuracağını düşündüğüm özellikler. 90’larda internetin yeni yeni kurulmaya başlandığı zamanlarda bir çocuktum ve bundan çok faydalanamadım bu sebeple bu yeni olayı efsane bir fırsat olarak görüyorum. Hala bu teknolojiyi anlamaya çalışıyoruz tabii ki. Hala bir Netscape’imiz(bir zamanların efsane internet tarayıcısı) yok ama bunun üstünde çalışıyoruz.” ifadeleri ile durumu özetleyen Ohanian, Ethereum yatırımcısı kullanıcıları sevindirirken, bazı kullanıcılar ise bu durumun beklenmedik ve çok yüksek bir tahmin olduğunun altını çizdi.